برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 15 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


مراسم روز ملی اصناف با حضور رئیس جمهور برگزار می شود

اخبار مدیرانعمومیمراسم روز ملی اصناف با حضور رئیس جمهور برگزار می شود

دوره دیجیتال مارکتینگ

مراسم روز ملی اصناف با حضور رئیس جمهور برگزار می شود

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شورای اصناف کشور گفت: مراسم گرامیداشت روز اصناف روز پنجشنبه اول تیر ماه از ساعت هشت صبح در سالن خلیج فارس نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می‌گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اصناف کشور، حسین اسدی افزود: امسال بنا به درخواست روسای مجامع امور صنفی سراسر کشور برای اولین بار تصمیم گیری شد که مراسم روز ملی اصناف در مراکز استان و شهرستان‌ها هم همانند تهران برگزار گردد.

وی با بیان اینکه در مراسم روز ملی اصناف روسای اصناف کشور حضور دارند، اظهار داشت: در این مراسم خواسته‌ها، مشکلات، تنگنا‌ها و راهکار‌ها توسط روسای صنفی در حضور رئیس جمهوری عنوان خواهد شد.

برای آگاهی از رویدادهای مدیریتی کشور نظیر نمایشگاه ها، سمینارها و کنفرانسها از تقویم مدیران پایگاه اطلاع رسانی صنعت استفاده فرمایید.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام