برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 15 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


اکونومیست : تهران هشتمین شهر ارزان جهان

اخبار مدیرانعمومیاکونومیست : تهران هشتمین شهر ارزان جهان

دوره دیجیتال مارکتینگ

اکونومیست : تهران هشتمین شهر ارزان جهان

واحد اطلاعات اکونومیست در تازه‌ترین گزارش خود که مربوط به سال 2012 است، فهرست ارزان‌ترین شهرهای جهان را اعلام کرد.

به گزارش «ایسنا»، براین اساس شهرهای آسیایی و خاورمیانه بیشترین سهم را در فهرست 10 شهر ارزان جهان به خود اختصاص داده‌اند.

نکته جالب اینجاست که گران‌ترین شهرهای جهان نیز عمدتا متعلق به منطقه آسیا و اقیانوسیه هستند. شهرهای خاورمیانه عمدتا تحت تاثیر سیستم‌های کنترل قیمت‌ها و نرخ ارز قرار دارند، در حالی که شهرهای آسیایی واقع در کشورهایی مانند هند و پاکستان بیشتر ویژگی‌هایی مانند پایین بودن قیمت نیروی کار و زمین را دارند.

10 شهر ارزان جهان بنا بر اطلاعات اکونومیست به ترتیب عبارتند از مسقط (عمان)، داکا (بنگلادش)، الجزیره (الجزایر)، کاتماندو (نپال)، پاناماسیتی (پاناما)، جده (عربستان سعودی)، دهلی نو (هند)، تهران (ایران)، بمبئی (هند) و کراچی (پاکستان).

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام