برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


آقای اپل درگذشت

اخبار مدیرانعمومیآقای اپل درگذشت

دوره دیجیتال مارکتینگ

آقای اپل درگذشت

استیو جابزشرکت اپل اعلام کرد استیو جابز، مدیرعامل سابق این شرکت و یکی از بنیانگذاران آنکه اخیرا به علت بیماری کناره گیری کرده بود درگذشته است.

باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در بیانیه‌ای نسبت به استیو جایز که او را یکی از بزرگ‌ترین نوآوران آمریکا خواند ادای احترام کرده است. کامپیوترهای مکینتاش، آی فون، آی پاد و آی پد از محصولاتی است که استیو جابز در تولید و عرضه آن‌ها به بازار نقش مهمی داشته و از طریق این محصولات پرطرفدار، اپل را به یکی از پرسود‌ترین شرکت‌های آمریکا و دنیا تبدیل کرده است.

شرکت اپل طی بیانیه‌ای اعلام کرد اپل یک نابغه و نوآور و یک انسان فوق العاده را از دست داد. اپل افزود: استیو جابز روز چهارشنبه از دنیا رفت. او ۵۶ ساله بود. بنابر گزارش‌ها استیو جابز به سرطان لوزالمعده مبتلا بود. مرگ جابز یک روز پس از رونمایی نمونه جدید تلفن همراه آیفون رخ داده است.

استیو جابز از ماه ژانویه سال جاری در مرخصی به سر می‌برد. او در نامه استعفای خود نوشته بود همواره گفته‌ام اگر روزی فرا برسد که نتوانم به وظایف و انتظاراتی که از من به عنوان مدیرعامل اپل می‌رود عمل کنم، خودم اولین کسی خواهم بود که این موضوع را به شما اطلاع می دهم.

متاسفانه این روز فرا رسید. استیو جابز از بنیانگذاران اپل در سال ۱۹۷۶ بود اما در سال ۱۹۸۵ آن را ترک کرد. وی در سال ۱۹۹۷ به اپل بازگشت و در سال ۲۰۰۰ بار دیگر مدیریت تمام وقت آن را به عهده گرفت. تیم کوک، یکی از مدیران ارشد اپل، پس از جابز مدیرعامل اپل شده است.

استیو جابز در اواخر ماه ژوئن سال ۲۰۰۹ پس از یک مرخصی درمانی شش ماهه فعالیت‌های کاری خود را مجددا آغاز کرده بود. پزشکان در سال ۲۰۰۴ تشخیص دادند که جابز به سرطان لوزالمعده مبتلاست. باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا در بیانیه‌ای ضمن ابراز اندوه از مرگ استیو جابز نوشت: استیو جابز یکی از بزرگ‌ترین نوآوران آمریکا بود، آنقدر شجاعت داشت که طور دیگری بیندیشد، آنقدر جسارت داشت که بداند می‌تواند جهان را تغییر دهد و آنقدر استعداد داشت که آن را عملی کند.

بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت از رقبای بزرگ اپل نیز طی بیانیه‌ای نوشت جهان به ندرت شاهد کسی با این همه تاثیر است. تاثیر کارهای او تا نسل‌ها احساس خواهد شد. برای کسانی که مثل که با او کار کرده‌اند، این افتخاری فوق العاده بوده است.

آرنولد شوارتزنگر هنرپیشه و فرماندار سابق کالیفرنیا نیز گفت استیو جابز هر روز زندگی‌اش رویای کالیفرنیا را زندگی کرد و جهان را تغییر داد و به همه ما الهام بخشید.

منبع: فارس

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام