برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 1 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

حمایت ویژه از کسب و کار دانش بنیان

اخبار مدیرانعمومیحمایت ویژه از کسب و کار دانش بنیان

دوره دیجیتال مارکتینگ

حمایت ویژه از کسب و کار دانش بنیان

کسب و کار دانش بنیانرویکرد صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری بخش تعاون در صدور ضمانت‌نامه، ایجاد اشتغال دانش بنیان در کشور، توانمندی بنگاه‌های اقتصادی و طراحی پروژه‌های ایجادی و توسعه‌ای است.

علیرضا موتمنی ـ مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری بخش تعاون ـ در همایش، اشتغال، تعاون و کارآفرینی گفت: صندوق در مرداد ‌ماه سال گذشته تاسیس شد و در این مدت در دو مرحله فعالیت‌های خود را دنبال کرد: مرحله‌ اول توسعه‌ صندوق به لحاظ ساختاری، نرم‌افزاری و آموزش نیروی انسانی بود و مرحله‌ دوم که از اواخر سال قبل آغاز شد، ورود به چرخه‌ صدور ضمانت‌نامه بود که آیین‌نامه‌های مختلف صدور ضمانت‌نامه و دستورالعمل‌های مهم را تدوین کردیم. موتمنی با اشاره به سرمایه‌ ۱۳۰ میلیارد تومانی صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون، از ایجاد ۴۵ نمایندگی دیگر صندوق در سراسر کشور خبر داد و گفت: اگر با هر اتحادیه کشوری یک صندوق داشته باشیم، تعداد صندوق‌ها افزایش می‌یابد و به توسعه‌ آن بخش کمک خواهد کرد.

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری بخش تعاون در ادامه وجود بنگاه‌های اقتصادی را در حل بسیاری از مشکلات اقتصادی موثر دانست و گفت: کشور‌ها تلاش می‌کنند تا روز‌به ‌روز بنگاه‌های اقتصادی خود را توسعه دهند و آن‌ها را حفظ کنند چون وجود این بنگاه‌ها هم قدرت اقتصادی را افزایش می‌دهد و هم ارزش افزوده، امنیت اقتصادی و بهره‌وری را بالا می‌برد.

وی تشکیل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری بخش تعاون را در راستای ابلاغ سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی دانست و افزود: این صندوق با هدف حمایت از شرکت‌های تعاونی که کمبود وثیقه دارند، وارد عمل شده و با صدور ضمانت‌نامه کمک می‌کند تا از تسهیلات بانکی استفاده کنند.

موتمنی در عین حال رویکرد صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری بخش تعاون در صدور ضمانت‌نامه را توانمند‌سازی بنگاه‌های اقتصادی، ایجاد طرح‌های توسعه‌ای و تکمیلی و اشتغالزایی در سطح کشور عنوان کرد.

منبع : ایسنا

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

نظرات   

 
0 #1 علی ۱۳۹۰-۰۶-۲۱ ۲۲:۰۸
این توضیحات تبلیغاتی است. من از اعضای یک شرکت دانش بنیان هستم که در حال ورشکستگی است . این آقای محترم کجاست که به داد شرکت هایی همچون ما برسد؟
بازگو کردن
 

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام