برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 8 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

برگزاری کلاس آموزش مالیات بر ارزش افزوده

اخبار مدیرانعمومیبرگزاری کلاس آموزش مالیات بر ارزش افزوده

دوره دیجیتال مارکتینگ

برگزاری کلاس آموزش مالیات بر ارزش افزوده

 

مالیاتدانشکده علوم اقتصادی اعلام کرد: این مرکز اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی یک روزه با محوریت تعریف مالیات بر ارزش افزوده و ضرورت اجرای آن نموده است. دانشکده علوم اقتصادی وابسته به وزارت امور اقتصادی و دارایی در توضیح به گزارش منتشر شده نوشت: با توجه به درج خبر مربوط به «نیمه تعطیل بودن بازار پارچه فروشان» توسط آن خبرگزاری معتبر در خبر شماره ۱۳۰۰۶۱۶۰۰۱۳۰۰ مورخ ۱/۶/۹۰، ۱۸: ۴۴ و اشاره به بی‌اطلاعی پارجه فروشان از نحوه اجرای این قانون و جزئیات آن (مشاهده خبرنگار فارس در بازار حاکی است نه تنها این افراد از جزئیات اجرای این قانون اطلاع کافی ندارند، بلکه از توافقات صورت گرفته در چند روز اخیر توسط اتحادیه و دولت هیچ گونه اطلاعی ندارند). به اطلاع می‌رساند:

 

در راستای سیاست‌های اقتصادی نظام، مرکز آموزش‌های تخصصی و ضمن خدمت دانشگاه علوم اقتصادی آمادگی کامل خود را نسبت به آموزش قانون مالیات بر ارزش افزوده و تکلیف و مسئولیت‌های مودیان مالیاتی در قبال قانون مذکور توسط اساتید مجرب علم اقتصاد و مالیات کشور به صورت کاملا رایگان اعلام می‌دارد.

با توجه به برنامه ریزی مشترک بین دانشگاه علوم اقتصادی و سازمان امور مالیاتی کشور جهت آموزش و آشنایی عموم جامعه با کلیات قانون مالیات بر ارزش افزوده و وظایف و تکالیف مودیان مالیاتی، این مرکز اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی یک روزه با محوریت تعریف مالیات بر ارزش افزوده، ضرورت اجرای مالیات بر ارزش افزوده در نظام مالیاتی، شیوه اجرای مالیات بر ارزش افزوده حقوق، وظایف و مسئولیت‌های مردم در قبال قانون مالیات بر ارزش افزوده و تاثیر آن بر اقتصاد و قیمت تمام شده اجناس نموده است.

این دوره برای مودیان مالیاتی شامل آشنایی با مبانی و اصول قانون و همچنین راهنمایی ثبت نام مالیات بر ارزش افزوده راهنمایی تکمیل و تسلیم اظهار نامه و پرداخت مالیات و عوارض متعلقه، راهنمایی صدور صورت حساب وظایف و تکالیف قانونی مودیان ترتیب تسلیم اظهار نامه آشنایی با انواع صورت حساب و نحوه صدور آن‌ها است.

فعالان اقتصادی با شرکت در این دوره می‌توانند از وظایف قانونی مودیان مالیات بر ارزش افزوده ترتیب ارسال اظهار نامه و پرداخت مالیات و عوارض قانون مالیات بر ارزش افزوده صدور صورت حساب‌های عمومی فروش کالا و ارائه خدمات مطابق قانون مالیات بر ارزش افزوده و صدور صورت حساب عمومی فروش کالا و ارائه خدمات مطابق قانون مالیات بر ارزش افزوده آشنا شوند.

علاقندان جهت ثبت نام رایگان و شرکت در دوره آموزشی می‌توانند به آدرس اینترنتی www.mataz.ir مراجعه نمایند. خواهشمند است با درج خبر فوق نسبت به اطلاع‌رسانی مودیان مالیاتی در خصوص برگزاری دوره مذکور اقدام فرمائید.

منبع: فارس

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام