برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 8 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

آسیا زیر سایه بحران اروپا

اخبار مدیرانعمومیآسیا زیر سایه بحران اروپا

دوره دیجیتال مارکتینگ

آسیا زیر سایه بحران اروپا

اسیاشکست اروپا در پایان دادن به یک بحران بدهی عمیق و متزلزل شدن احیای اقتصاد آمریکا، خطر کندی رشد را در آسیا تشدید کرده و فشار بیشتری را بر بانک‌های مرکزی این منطقه وارد ساخته است.

بانک های مرکزی در کره جنوبی، مالزی، اندونزی و فیلیپین احتمالا در نشست جاری خود، نرخ‌های بهره پایه را تغییر نمی‌دهند. بانک‌های مرکزی فیلیپین و اندونزی نیز پس از افزایش نرخ‌های بهره در اوایل سال جاری، از افزایش ذخایر الزامی بانک‌ها خودداری خواهند کرد. همچنانکه سقوط بازارهای سهام موجب از بین رفتن ۶. ۶ میلیارد دلار از ارزش اوراق بهادار جهانی در طی سه ماه گذشته تا پنجم سپتامبر شد، رابرت زولیک، رییس بانک جهانی اخیرا اعلام کرد جهان در حال حرکت به سوی یک دوره خطرناک است. تورم ممکن است وسعت محرک‌ها را در آسیا که توسعه اقتصادی در آن کند می‌شود، محدود کند.

رییس بانک مرکزی استرالیا نیز اعلام کرد در حالیکه مصرف کنندگان این کشور صرفه جویی می‌کنند و بازارهای مالی جهانی دورنمای آتی را نامعلوم کرده‌اند، این بانک نرخ‌های بهره را ثابت نگه می‌دارد.

همچنین بیشتر اقتصاددان‌های موردنظرسنجی بلومبرگ پیش بینی کرده‌اند بانک مرکزی کره جنوبی نرخ بازخرید اوراق بهادار را افزایش نخواهد داد. تولید ناخالص داخلی در این کشور در مقایسه با ۱. ۳ درصد در سه ماهه اول، ۰. ۹ درصد در سه ماهه دوم افزایش داشته است.

منبع: ایسنا

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام