برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 8 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

پیش نویس بسته صادراتی آماده ارائه به دولت است

اخبار مدیرانعمومیپیش نویس بسته صادراتی آماده ارائه به دولت است

دوره دیجیتال مارکتینگ

پیش نویس بسته صادراتی آماده ارائه به دولت است

کیومرث کرمانشاهی معاون سازمان توسعه تجارت ایران با بیان این مطلب افزود: با توجه به اینکه سیاست هدفمندی یارانه‌ها در کوتاه مدت می‌تواند اثراتی منفی در افزایش قیمت انرژی و به طور هزینه‌های نهایی تولید و صادرات داشته باشد از این رو در حال تدوین سیاستی در خصوص اعطای بسته‌هایی تحت عنوان بسته‌های صادراتی برای حمایت از صادرات غیر نفتی در مقابل تاثیرات کوتاه مدت هدفمندی یارانه‌ها هستیم. وی افزود: از آنجائیکه که حذف و هدفمندی یارانه‌ها، یکی از بهترین راهکارهای برای توسعه پایدار اقتصادی در هر کشوری از جمله ایران است چاره‌ای جز اعمال این سیاست در کشور از سوی برنامه ریزان نیست.

کرمانشاهی با اشاره به اینکه هدفمندی یارانه‌ها در دراز مدت بستری مطمئن برای توسعه پایدار در کشور است اظهارداشت: برای جهش از سر مشکلاتی که در کوتاه مدت ممکن است برای تولید و صادرات کشور پیش ‌آید در بند (ز) قانون هدفمندی یارانه‌ها، بسته‌های صادراتی پیش بینی شده بود.

وی ادامه داد: البته طبق قانون نخست باید بسته حمایتی به صنعت و تولید کشور اختصاص یابد، و سپس بسته صادراتی.

کرمانشاهی گفت: هم اکنون پیش نویس بسته صادراتی آماده ارائه به دولت است.

وی رقم در نظر گرفته شده برای بسته‌های صادراتی را حدود ۵۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: این رقم قرار است تحت عنوان تسهیلات ارزان قیمت و کمک‌های بلاعوض... در اختیار صادرکنندگان کشور قرار گیرد.

منبع: فودنا

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام