برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 8 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

رکود در صنایع نیازمند به مواد اولیه وارداتی

اخبار مدیرانعمومیرکود در صنایع نیازمند به مواد اولیه وارداتی

دوره دیجیتال مارکتینگ

رکود در صنایع نیازمند به مواد اولیه وارداتی

صنعتمدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان غربی گفت: ۲۰ تا ۳۰ درصد واحدهای تولیدی بهره برداری شده در شهرک‌های صنعتی استان، دچار رکود و تعطیلی هستند.

 

امیر شهسواری افزود: ۸۷۱ واحد تولیدی بهره برداری شده در شهرک‌های صنعتی استان وجود دارد که از این تعداد تاکنون ۲۰ تا ۳۰ درصد دچار رکود و تعطیلی شده‌اند.

وی اظهار کرد: نبود نقدینگی، نبود سرمایه در گردش، مشکلات شراکتی، نبود بازار فروش و همچنین نوسازی نشدن امکانات و تکنولوژی‌های مورد استفاده از مهم‌ترین عوامل رکود است.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان غربی با بیان این‌که در اکثر شهرک‌های صنعتی استان، واحدهای تولیدی دچار رکود وجود دارد، عنوان کرد: با توجه به این‌که نزدیک به ۴۰ درصد از صنایع آذربایجان غربی در ارومیه متمرکز شده، بیشتر واحدهای گرفتار رکود و تعطیلی در این شهرستان قرار دارد.

وی تصریح کرد: بیشتر واحدهای مربوط به بخش صنایع غذایی شهرک‌های صنعتی استان فعالند اما متاسفانه اکثر واحدهایی که تولیدشان نیازمند مواد اولیه وارداتی هستند، دچار رکود و تعطیلی هستند.

شهسواری خاطرنشان کرد: فعال سازی این واحد‌ها از طریق تامین منابع مالی به صورت وام از شرکت شهرک‌های صنعتی و همچنین ارتقای بهره وری و فعال سازی از طریق نوسازی امکانات و تکنولوژی مورد استفاده در واحدهای تولیدی فوق با تامین اعتبار از شرکت گسترش و نوسازی صنایع کشور و همچنین رفع مشکلات مدیریتی این واحد‌ها، از جمله برنامه‌های در دست اقدام برای احیای دوباره این واحد‌ها است.

منبع: ایسنا

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام