برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 8 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

نگرانی از شدت بحران مالی در آمریکا و اروپا

اخبار مدیرانعمومینگرانی از شدت بحران مالی در آمریکا و اروپا

دوره دیجیتال مارکتینگ

نگرانی از شدت بحران مالی در آمریکا و اروپا

بحران مالی با توجه به شرایط حاکم بر نظام اقتصادی جهان، نگرانی‌ها در رابطه با آغاز رکودی گسترده در اقتصاد آمریکا و افزایش بحران بدهی‌ها در اروپا، نوسانات بسیاری در بازارهای مختلف شکل گرفته است. بازارهای بورس آمریکا، اروپا و آسیا طی هفته‌های اخیر با افت شدید شاخص مواجه شده‌اند. افت شاخص در بازار بورس نیویورک به بیش از ۴ درصد رسیده و بازارهای بورس اروپا و آسیا نیز با افتی بین ۴ تا ۵ درصد مواجه شده‌اند. با توجه به شرایط حاکم بر نظام اقتصادی جهان، نگرانی‌ها در رابطه با آغاز رکودی گسترده در اقتصاد آمریکا و افزایش بحران بدهی‌ها در اروپا، نوسانات بسیاری در بازارهای مختلف شکل گرفته است.

بازارهای بورس آمریکا، اروپا و آسیا طی هفته‌های اخیر با افت شدید شاخص مواجه شده‌اند. افت شاخص در بازار بورس نیویورک به بیش از ۴ درصد رسیده و بازارهای بورس اروپا و آسیا نیز با افتی بین ۴ تا ۵ درصد مواجه شده‌اند. این در حالی است که بر اساس گزارش‌های منتشر شده، وال استریت پس از بحران مالی سال ۲۰۰۸ با بزرگ‌ترین ضرر خود در یک روز مواجه بوده است.

با توجه به ارقام منتشر شده اخیر در رابطه با نرخ بیکاری و توافق احزاب جمهوری خواه و دمکرات برای افزایش سقف استقراض آمریکا، همچان نگرانی‌ها در رابطه با ادامه بحران و ایجاد رکود در این کشور ادامه دارد. از سوی دیگر شاخص‌های بازار بورس توکیو نیز پس از زلزله و سونامی ویرانگر یازدهم مارس به پایین‌ترین سطح خود طی چند وقت اخیر رسیده است. به رغم فعالیت‌های بانک مرکزی ژاپن در راستای متوقف کردن افزایش ارزش ین در برابر دلار، تا به امروز نتیجه خاصی از این اقدام‌ها نیز حاصل نشده است.

منبع پول نیوز

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام