برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 8 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

هفت ماه اجرای قانون بدون گزارش دهی

اخبار مدیرانعمومیهفت ماه اجرای قانون بدون گزارش دهی

دوره دیجیتال مارکتینگ

هفت ماه اجرای قانون بدون گزارش دهی

مجلسرییس کمیسیون اقتصادی مجلس با نامشخص خواندن جزئیات اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها گفت: تا دولت گزارش هفت ماهه اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها را به مجلس ارایه نکند، وضعیت آثار و نتایج اجرای این قانون مشخص نمی‌شود. «ارسلان فتحی‌پور» با بیان این مطلب افزود: پس از گذشت هفت ماه از اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها، دولت باید گزارشی از اجرای این قانون به مجلس ارایه کند.

نماینده مردم کلیبر و بخش هوراند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این‌که چه مقدار از درآمدهای حاصل از اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها تحقق یافته و یا چه مقدار از این درآمد‌ها به بخش تولید ارائه شده است، با ارائه گزارش دولت به مجلس مشخص می‌شود.

وی با مبهم خواندن وضعیت درآمدهای حاصل از اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها افزود: تا زمانی که دولت گزارشی از اجرای این طرح را به مجلس ارائه نکند، میزان درآمدهای دولت و هزینه‌های انجام شده در راستای اجرای این طرح مبهم و نامشخص خواهد بود.

فتحی‌پور با بیان این‌که باید ۵۰ درصد از درآمدهای حاصل از اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها در اختیار مردم قرار گیرد، گفت: این‌که چه مقدار از اجرای این درآمد‌ها محقق و چند درصد آن به مردم و اقشار کم درآمد داده شده است، تنها با ارائه گزارش کامل دولت مشخص خواهد شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از ارائه بسته حمایتی دوم دولت به کارخانه‌ها و تولیدکنندگان بزرگ کشور خبر داد و یادآور شد: اگرچه با اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها، بخش تولید کشور با فشار مضاعفی روبه‌رو شد، ولی ارائه بسته حمایتی به بنگاه‌های زودبازده و همچین دومین بسته حمایتی تولیدکنندگان بزرگ، می‌تواند در کاهش فشار به بخش تولید کمک کند.

منبع: اکو نیوز

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام