برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 13 مرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


کاهش قیمت ارز، ثبات سکه

اخبار مدیرانعمومیکاهش قیمت ارز، ثبات سکه

دوره دیجیتال مارکتینگ

کاهش قیمت ارز، ثبات سکه

برچسب ها: ارز

ارزبانک مرکزی امروز نرخ دلار و یورو را کاهش داد، در بازار آزاد هم نرخ این نوع ارز با کاهش مواجه شدند، اما اختلاف قیمت دلار در بازار رسمی و غیر رسمی همچنان بالا است.بانک مرکزی امروز پنج شنبه قیمت دلار را کاهش داد و نرخ آن را ۱۰۵۹ تومان تعیین کرد، در حالی که این نرخ دیروز ۱۰۶۰ تومان بود، در بازار آزاد هم نرخ دلار نسبت به دیروز ۵ تومان کاهش یافت و به ۱۱۶۰ تومان رسید.

نرخ یورو در بازار رسمی امروز توسط بانک مرکزی ۱۵ تومان کاهش یافت و نرخ آن از ۱۵۳۳ تومان دیروز به ۱۵۱۸ تومان در روز جاری رسیده، قیمت یورو در بازار آزاد هم از ۱۷۰۰ تومان دیروز به ۱۶۸۰ تومان رسیده است.

بانک مرکزی قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را برای عرضه در شعب بانکی با احتساب مالیات بر ارزش افزوده ۴۲۶ هزار و ۴۰۰ تومان، نیم بهار را ۲۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان و ربع سکه را ۱۲۰ هزار و ۶۴۰ تومان تعیین کرد که نسبت به دیروز تغییری را نشان نمی‌دهد.

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم امروز در بازار ۴۵۵ هزار تومان، طرح جدید ۴۳۲ هزار تومان، نیم سکه ۲۱۷ هزار تومان، ربع سکه ۱۳۰ هزار تومان و سکه گرمی ۷۶ هزار تومان اعلام شد.

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم دیروز در بازار ۴۵۳ هزار تومان، طرح جدید ۴۳۱ هزار تومان، نیم بهار ۲۱۶ هزار تومان، ربع بهار ۱۲۹ هزار تومان و سکه گرمی ۷۶ هزار تومان بود.

نرخ هر اونس طلا امروز در بازارهای جهانی حدود ۱۵۲۸ دلار و هر گرم طلای زرد ۱۸ عیار در بازار داخلی ۴۳ هزار و ۳۰ تومان است. نرخ هر اونس طلا در بازارهای جهانی دیروز ۱۵۱۸ تومان و هر گرم طلای زرد ۱۸ عیار در بازار داخلی ۴۲ هزار و ۷۸۰ تومان بود.

منبع : مهر

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام