برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 1 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

کاهش نرخ سود بانکی

اخبار مدیرانعمومیکاهش نرخ سود بانکی

دوره دیجیتال مارکتینگ

کاهش نرخ سود بانکی

معاون نظارت و هماهنگی در سیاست‌های اقتصادی معاون اول رییس جمهوری از تصویب کاهش نرخ سود بانکی در جلسه سه‌شنبه آینده شورای پول و اعتبار خبر داد.

علی آقامحمدی در نشست هم اندیشی و راهبردی طرح ملی خرید اعتباری (میزان یک) با بیان اینکه با اجرای طرح میزان هزینه‌های تامین مالی و مبادله کاهش پیدا می‌کند، افزود: کاهش قیمت تمام شده از دیگر دستاوردهای این طرح درسال آینده است.

وی در بخشی دیگر ازسخنان خود با بیان اینکه کشور بزرگ‌ترین پس انداز ملی را دارد، اما این پس انداز‌ها به سرمایه تبدیل نمی‌شود، ساماندهی اوراق مشارکت و انتقال تامین مالی به بازار سرمایه و بورس را از مهم‌ترین برنامه‌ها در سال آینده عنوان کرد و افزود: هر بنگاه می‌تواند انتشار اوراق مشارکت خود را در بورس بررسی کند.

وی با ابراز امیدواری نسبت به ساماندهی شبکه خرده فروشی در سال آینده گفت: شبکه خرده فروشی برچیده نمی‌شود، بلکه سامان دهی خواهد شد و خدمات آن دراختیار مردم قرار می‌گیرد.

آقامحمدی تاکید کرد که ایران باید مقام اول تجارت در منطقه باشد و کلیه ایرانی‌ها وارد تجارت بین الملل شوند.

 

منبع: پول نیوز

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام