برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 1 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

معرفی برترين‌های صنعت ساختمان از منظر نوآوری

اخبار مدیرانعمومیمعرفی برترين‌های صنعت ساختمان از منظر نوآوری

دوره دیجیتال مارکتینگ

معرفی برترين‌های صنعت ساختمان از منظر نوآوری

برترين هاي صنعت ساختمان از منظر نوآوري در هشت رشته طي مراسمي معرفي و به برگزيدگان لوح تقدير و تنديس از سوي معاون وزير مسكن وشهرسازي اعطا شد.

در اين مراسم كه از سوي مركز مطالعات تكنولوژي دانشگاه صنعتی شريف در هتل المپيك برگزار شد، برترين هاي صنعت ساختمان در رشته هاي بلندمرتبه سازي، ساختمانهاي مدرن، انبوه سازي و آپارتمان سازي معرفي شدند.

همچنين در رشته ساخت مجتمع هاي عمومي، تجاري، مراكز توريستي و گردشگري و

مجتمع هاي تجاري و چند منظوره از ديگر برترين هاي انتخابي بودند.

حسن كمال‌لو دبير داخلي جشنواره يادشده هدف از تشكيل اين جشنواره را معرفي دستاوردها و نوآوري هاي صنعت ساختمان و تقدير از نوآوران اين بخش بيان كرد.

وي گفت: برترين ها در حوزه هاي طراحي سازه، مديريت افزايش كيفيت، سيستم خدمات پس از فروش، تسهيلات و خدمات، روش هاي نوين تامين مالي، مديريت انرژي مورد ارزيابي و

بررسي قرار گرفتند.

كمال‌لو اضافه كرد: براي نخستين بار در كشور اين جشنواره برگزار شد و انتظار مي رود گامي در جهت رونق بخشيدن به ساخت و ساز كشور باشد.

براساس اين گزارش پروژه نمونه گردشگري سپاد در رشته مراكز توريستي و گردشگري از سوي مجتمع توليدي و خدماتي سپاد خراسان با مديريت اكبر صابري فرد به برتر معرفي شد.

همچنين پروژه 1002 واحدي هشتگرد در رشته انبوه سازي كه توسط شركت توسعه مهندسي مكان شهر سبلان با مديريت سيروس تابش به عنوان برتر انتخاب شد.

علاوه بر اين پروژه برج مسكوني B3 مهستان در رشته بلند مرتبه سازي توسط شركت مهستان با مديريت نعمت الله انوري به عنوان برتر برگزيده شد.

بنابراين گزارش پروژه برج هاي دوقلوي كيش در رشته هاي آپارتمان سازي و ساختمانهاي مدرن توسط شركت انبوه سازان هماي تهران با مديريت سيدمرسل جلالي برتر شد.

از سوي ديگر پروژه بانك صادرات خراسان در رشته مجتمع هاي عمومي كه توسط شركت مهندسين مشاور پيمان غدير اجرا شده با مديريت سيدرضا فيروزي معرفي شد.

همچنين پروژه مركز تعطيلات، سرگرمي و خريد پديده شانديز در رشته مجتمع هاي تجاري چند منظوره توسط شركت پديده شانديز با مديريت سعيد ورودي طرقبه برتر شناخته شد.

آخرين پروژه نيز برج تجاري اداري آموت در رشته مجتمع هاي تجاري از سوي شركت آموت بهين با مديريت علي انصاري فر انتخاب شد.

 

منبع : پول نیوز

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام