برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 1 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

احداث شهرک صنعتی مرزی با عراق

اخبار مدیرانعمومیاحداث شهرک صنعتی مرزی با عراق

دوره دیجیتال مارکتینگ

احداث شهرک صنعتی مرزی با عراق

دولت در راستاي گسترش روابط اقتصادي و تجاري با كشورهاي همسايه و همكاري‌هاي دو جانبه با ايجاد شهرك‌هاي صنعتي مرزي مهران و شلمچه در مناطق مرزي استان‌هاي ايلام و خوزستان به صورت مشترك با كشور عراق، موافقت كرد.

 

به گزارش پول‌نيوز، وزيران عضو كميسيون امور زيربنايي، صنعت و محيط زيست بنابه پيشنهاد وزارت صنايع و معادن و به استناد بند هشت اصلاحي ماده واحده قانون راجع به تأسيس شركت شهرك‌هاي صنعتي ايران مصوب 1376 به شركت شهرك‌هاي صنعتي ايران اجازه دادند نسبت به ايجاد شهرك‌هاي صنعتي مرزي مهران و شلمچه به ترتيب در مناطق مرزي استان‌هاي ايلام و خوزستان به صورت مشترك با جمهوري عراق با رعايت قوانين و مقررات مربوط به ويژه مسايل دفاعي، امنيتي و مكانيابي اقدام كند.

براساس اين تصويبنامه، مختصات جغرافيايي شهرك‌هاي يادشده با هماهنگي وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح تعيين مي‌شود.

همچنين دولت معاونت برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي رئيس‌جمهور را موظف كرد اعتبار لازم براي ساخت شهرك‌هاي صنعتي مرزي مشترك را از محل اعتبارات مصوب مربوط در بودجه وزارت صنايع و معادن در سال 1389 و با پيش‌بيني در بودجه سال 1390 تأمين كند.

اين تصويب‌نامه پس از تاييد رئيس‌جمهور از سوي محمدرضا رحيمي معاون اول رئيس ‌جمهور براي اجرا ابلاغ شده است.

منبع: پول نیوز

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام