برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


کارت های بانکی ایران بین المللی می شوند

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمهکارت های بانکی ایران بین المللی می شوند

دوره دیجیتال مارکتینگ

کارت های بانکی ایران بین المللی می شوند

برچسب ها: بانک

علی کرمانشاه، معاون فناوری بانک مرکزی جمهوری اسلامی به تازگی اعلام کرد که بعد از بررسی پیشنهادات بسیاری از سوی قدرتمندترین شرکت های بین المللی، کارت های بانکی ایران تا اوایل سال آینده به بازارهای بین المللی متصل می شوند و بر همین اساس، امکان استفاده از کارت های بانکی ایران در خارج از کشور نیز مهیا می گردد.

کرمانشاه در خصوص برنامه بانک مرکزی به منظور استفاده از کارت های ایرانی در دیگر کشورها اعلام کرد: این برنامه در 6 ماه اخیر در دست بررسی بوده است و بزودی سند مطالعاتی و اطلاعاتی آن را منتشر خواهیم کرد. به گزارش ایرنا، وی اعلام کرد در مرحله نخست از شرکت ها خواسته شد اطلاعات خود را برای تصمیم گیری (RFI) ارسال نمایند که تعدادی از بزرگ ترین شرکت های بین المللی طرح های پیشنهادی خود را در این زمینه به بانک مرکزی ارایه دهند.

کارت های بانکی ایران بین المللی می شوند

به ارسال درخواست به منظور جمع آوری اطلاعات RFI گفته می شود.

معاون فناوری بانک مرکزی اظهار داشت: تا 6 ماه آینده کار در مراحل اجرایی قرار خواهد گرفت و لذا امیدواریم از اوایل سال آتی این طرح عملیاتی گردد.

کرمانشاه در ادامه افزود: با اجرا و بهره برداری از این طرح، ایرانی های عزیز قادر خواهند بود در مسافرت های خارجی از کارت های بانکی خود استفاده نمایند. گردشگران و مسافران خارجی در داخل ایران نیز امکان استفاده از کارت های بانکی خود را در شبکه بانکی ایران دارند.

کرمانشاه خاطرنشان شد به علت دور بودن نظام بانکی ایران از استانداردهای بین المللی و مقررات بانکی در سال های اخیر، اتصال به کارت های بین المللی پیچیدگی های خاص خود را دارد و باید از نظر عملکرد، امنیت و انطباق با استانداردها در سطح بالایی قرار د اشته باشد.

معاون فناوری بانک مرکزی تصریح کرد: در صورت بهره برداری از این طرح، بستر و زیرساختی فراهم می گردد که صادرکنندگان و پذیرندگان کارت های بانکی از آن بهره خواهند برد.

کرمانشاه در خصوص راه اندازی طرح موبایل کارت ها با همکاری شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: زیرساخت های این امر آماده شده و قرار است تا پایان سال عملیاتی گردد.

کارت های بانکی ایران بین المللی می شوند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام