برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 15 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


رشد قابل توجه معاملات بورس تهران در سال 95

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمهرشد قابل توجه معاملات بورس تهران در سال 95

دوره دیجیتال مارکتینگ

رشد قابل توجه معاملات بورس تهران در سال 95

به گفته مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران، میزان معاملات بورس تهران در مدت 7 ماهه نخست سال 95 با رشد 70 درصدی روبرو بوده و به میزان 38 هزار میلیارد تومان رسیده است.

رشد قابل توجه معاملات بورس تهران در سال 95

قالیباف‌اصل در خصوص عدم برآورده شدن اهداف و بازدهی مناسب بورس در سال جاری اظهار داشت: به منظور بررسی عملکرد بورس‌ فقط نباید بازدهی را ملاک قرار داد. حجم نقدشوندگی و میزان معاملات در بورس از اهمیت قابل توجه تری برخوردار است که مبلغ آن در سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال پیش اصلا قابل قیاس نیست و رشد قابل توجهی داشته است.

مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار، با اشاره به اینکه در 7 ماه گذشته حجم معاملات 70 درصد افزایش داشته است، اعلام کرد: رقم معاملات در دوره مشابه سال پیش 20 هزار میلیارد تومان بوده که در حال حاضر به 38 هزار میلیارد تومان رسیده است.

وی با اشاره به اینکه در حوزه پذیرش، شرکت‌های بسیاری داشته‌ایم و رشدها مورد قبول بوده‌اند اظهار داشت: تعدادی از شرکت‌ها در مرحله تشکیل پرونده و پذیرش می باشند. قالیباف اصل در نهایت افزود: اکنون 40 پرونده پذیرش داریم که 10 پرونده آن نهایی و پذیرفته شده و می بایست بر اساس دستورالعمل‌ها اقدامات صورت گیرد تا درج ، پذیرش و عرضه آنها صورت گیرد.

رشد قابل توجه معاملات بورس تهران در سال 95

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام