برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


کاهش رسمی نرخ سود سپرده بانکی

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمهکاهش رسمی نرخ سود سپرده بانکی

دوره دیجیتال مارکتینگ

کاهش رسمی نرخ سود سپرده بانکی

برچسب ها: اقتصادبانک

با توجه به توافق بانک ها، امروز بانک ملی نرخ سود سپرده ها را به طور رسمی کاهش داد.

بانک ملی اعلام کرد به دنبال توافق بانک های دولتی و خصوصی جهت کم کردن نرخ سود سپرده‌های یکساله از آغاز تیرماه، نرخ سود سپرده‌های یکساله در این بانک به ۱۵ درصد کاهش پیدا کرد.

در اطلاعیه این بانک ذکر شده است: به دنبال سیاست و خط مشی دولت روحانی در تقویت قوای اقتصادی کشور و در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و ضرورت تأسی شبکه بانکی ایران از مجموعه‌ اقدامات سازنده و موثر، با توجه به توافقات صورت گرفته در اجلاس مشترک بانک‌ها، نرخ سود علی الحساب سپرده‌های سرمایه‌گذاری بلندمدت یکساله در بانک ملی ایران از امروز اول تیر، ۱۵ درصد مشخص گردید.

نرخ سود سپرده‌های کوتاه مدت ویژه نه ماهه بانک ملی ایران ۱۴ درصد، کوتاه مدت ویژه شش ماهه ۱۳ درصد، کوتاه مدت ویژه سه ماهه ۱۲ درصد و کوتاه مدت عادی ۱۰ درصد اعلام گردید.

سپرده‌های سرمایه‌گذاری مدت‌داری که پیش از تاریخ 1 تیرماه ۱۳۹۵ افتتاح شده‌اند تا پایان مدت سپرده با همان شرایط توافق گردیده ادامه دارد و بعد از آن با ضوابط حاکم مطابقت داده می‌شود.

کاهش رسمی نرخ سود سپرده بانکی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام