برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 1 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

رکورد شکنی شاخص بورس در نیم ساعت اول بازگشایی

اخبار مدیرانبورس، بانک و بیمهرکورد شکنی شاخص بورس در نیم ساعت اول بازگشایی

دوره دیجیتال مارکتینگ

رکورد شکنی شاخص بورس در نیم ساعت اول بازگشایی

کانال 84 هزار واحدی با گذشت 15 دقیقه از معاملات روز جاری و در نتیجه افزایش بیش از 600 واحدی توسط شاخص کل فتح شد و در حال حاضر این نماگر با رشد 890 واحدی حرکت رو به جلوی خود را دنبال می کند.

 

این رکوردشکنی جدید در حالی رقم خورده که بیشترین تأثیر مثبت بر صعود این نماگر بورسی ناشی از رشد قیمت سهام شرکت های پتروشیمی، پالایشی و مخابرات بوده است.

 

بدین ترتیب تاکنون و پس از گذشت تنها نیم ساعت از معاملات روزانه "فارس" 186 واحد، "شبندر" 117 واحد و "پارسان" 115 واحد شاخص کل را به سمت بالا هدایت کردند.

این در حالی است که نمادهای گروه بانکی برخلاف گروه های مذکور شاخص را اندکی به سمت پایین کشیدند.

شاخص آیفکس نیز هم اکنون روندی مثبت را در پیش گرفته و تا 864 واحد رشد کرده و روند این شاخص فرابورسی نیز به دنبال رشد قیمت سهام شرکت های پتروشیمی و پالایشی فعال این بازار رقم خورده است.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام