ارتباط با مدیر کتابخانه:

ارسال درخواست یا گزارش خطا به مدیر کتابخانه

کتابخانه الکترونیکی یکی از سرویسهای ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت است که در آن بیش از 2000 عنوان کتاب، مقاله و پایان نامه در موضوعات مختلف مدیریت و مهندسی صنایع قرار گرفته است و کاربران می توانند از این طریق جدیدترین کتابها و مقالات عملی را دانلود نمایند، همچنین فایل کلیه مقالات منتشر شده بر روی سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت نیز از طریق کتابخانه در دسترس است. برای دسترسی به کتابخانه لازم است عضویت ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت را تهیه کرده باشد. (جدول عضویت ویژه+خرید آنلاین)


کتابخانه الکترونیکی - مقالات سایت - نگاهی به شعارهای تبلیغاتی برخی فست فودهای جهان

کتابخانهبازاریابی و فروشمقالات سایتنگاهی به شعارهای تبلیغاتی برخی فست فودهای جهان

دوره دیجیتال مارکتینگ

کتابخانه الکترونیکی
صفحه اصلی کتابخانه جستجو در کتابخانه بالا
جزییات کتاب
نگاهی به شعارهای تبلیغاتی برخی فست فودهای جهان

یکی از مطالب منتشر شده بر روی سایت (اینجا) که می توانید از کتابخانه دانلود کنید.


چند خط اول مطلب:

شعارهای تبلیغاتی ، این جملات کوتاه ولی پرمعنی مجموعه ی چند کلمه ی کوتاه و تاثیر گذار است که در بخشهای مختلف یک کمپین تبلیغاتی بارها و بارها دیده یا شنیده می شود. در اینجا می توانید لیستی از شعارهای تبلیغاتی شناخته شده ترین فست فودهای دنیا (Fast Food) را ملاحظه فرمایید. این شعارها می تواند ایده ی خوبی برای کسب و کار شما هم باشد، هر چند حتماً می دانید الگوبرداری مطلق در شعارهای تبلیغاتی یا برنامه های تبلیغاتی اصلاً در نظر بینندگان تاثیر خوبی ندارد ! سعی کنید تنها از این شعارها ایده بگیرید :
اطلاعات کتاب

حجم فایل 62 KB
تعداد دانلودها 1
فرمت فایل
PDF
زبان فارسی
نویسنده حمید رضا عظیمی
وب سایت نویسنده

دانلود

محل تبلیغات شما

بخشهای کتابخانه

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام