برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


مقالات - صفحه 3

کارآفرینیمقالات

دوره دیجیتال مارکتینگ

مقالات

اریک اشمیت میلیاردری دست نیافتنی

اریک اشمیت در ۲۷ آوریل ۱۹۵۵ در واشنگتن دی سی به دنیا آمد. وی یکی از اعضای سابق هیئت مدیره شرکت اَپل و مدیر عامل سابق گوکل است.اریک اشمیت

طی یک دهه فعالیت وی به عنوان مدیرعامل گوگل، این شرکت همواره روند رو به رشد خود را حفظ کرده و به یکی از موفق‌ترین شرکت‌های سیلیکون وَلِی  (Silicon Valley) تبدیل شده است.


زمانی که اشمیت این سمت را پذیرفت، گوگل تنها به عنوان یک شرکت آینده دار کوچک که می‌توانست در مسیر کسب درآمد و موفقیت قرار بگیرد، شناخته می‌شد.

اما در زمان کناره گیری وی، گوگل با در اختیار داشتن بیش از ۲۰ هزار کارمند و ارزش تقریبی ۱۵۰ میلیارد دلار مبدل به شرکتی بزرگ و تاثیرگذار در حوزه فن آوری جهان شده و در حال حاضر نیز این روند ادامه دارد. همچنین اشمیت با توجه به سرمایه خالصی بالغ بر ۶. ۳ میلیارد دلار یکی از ثروتمند‌ترین افراد جهان به شمار می‌رود.


ادامه مطلب...

اقدامات اولیه پیش از آغاز کسب و کار

برچسب ها: طرح تجاریکسب و کار

یکی از گام‌های اولیه برای شروع کسب‌وکار جدید تهیه طرح تجاری است.

طرح تجاری سندی از یک برنامه مشروح است که با استفاده از کلمات و اشکال، چارچوب کسب‌وکار پیشنهادی را معرفی می‌کند. این طرح می‌تواند برنامه‌ای برای شروع کسب‌وکار جدید یا برنامه‌ای برای توسعه یا تغییر مسیر اساسی یک کسب‌وکار در حال فعالیت باشد. تهیه طرح تجاری به‌‌ همان اندازه که برای کسب‌وکاری با ۱ میلیارد پوند سرمایه اولیه ضروری است. برای کسب‌وکاری که برای آغاز فعالیت تنها نیازمند ۱. ۰۰۰ پوند است نیز ضرورت دارد. طرح تجاری می‌تواند حامیان بالقوه را متقاعد کند که پیشنهاد شما منطقی است، همچنین برنامه‌ریزی و نظارت بر پیشرفت کسب‌وکار با استفاده از این طرح آسان‌تر خواهد بود.

ادامه مطلب...

ورود سریع به بازار، با خرید یک کسب و کار آماده

خرید يك كسب و كار برای ورود به فعاليت اقتصادی بسيار مطلوب است و مي‌تواند بسيار موفق باشد، چرا كه شما را از رويارویی با بسياری از مشكلات مرحله راه‌اندازیکسب و کار بی‌نياز می‌كند.

كسب و كارها از طريق كلام، تبلیغات در روزنامه‌هاي محلي و نشريات تخصصی به فروش می رسند. فروش مغازه‌ها و فروشگاه‌ها هم از طريق آژانس‌های انتقال كسب و كار صورت می‌گيرد.

برای خريد كسب و كار داير و كارآمد بايد تكاليف خود را به طور كامل انجام دهيد و در تمام مراحل ذهن باز و در عين حال بدگماني داشته باشيد، چرا بدگمان؟ چون بايد ببينيد چرا دارند يك كسب و كار كوچك خوب را مي‌فروشند. حتي اگر كسب و كار وضعيت نسبتاً خوبی داشته باشد، احتمال اين كه آن را به يك دوست صمیمی يا يكی از اعضای خانواده مالك بدهند يا مالك، مديري را براي اداره آن استخدام كند بسيار بيش از فروش آن به شما است. البته منظور اين نيست كه در بازار هيچ كسب و كار خوب يا آينده‌داری وجود ندارد، بلكه بايد كاملا مراقب كاری كه انجام می‌دهيد باشيد و از دلايل فروش كسب و كار سر در بياوريد.

ادامه مطلب...

راه هایی برای کسب درآمد در سال 2011

برچسب ها: کارآفرینی

یو اس نیوز گزارش جالبی را پیرامون 7 راه پول دار شدن در سال 2011 را به قلم کیمبرلی پالمر منتشر کرده است که در ادامه می توانید این 7 راه را مطالعه فرمایید. آن چه باید پیش از مطالعه این 7 راه بدانید، آن است که هر فردی با توجه به علایق، مهارت ها و توانایی های خود می بایست راهی را انتخاب کند که با او منطبق است ! ضمناً این راه ها، برای اقتصاد 2011 جهان نوشته شده است، دقت کنید که آیا محیط و فضای اقتصادی شما ویژگیهای اقتصاد 2011 جهان را دارد یا خیر !

ادامه مطلب...

صفحه 3 از 8

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

ورود یا ثبت نامدوره دیجیتال مارکتینگ

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام