برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 29 دی ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


کارکردهای جالب گوگل که باید بدانید

تجارت الکترونیکمقالاتکارکردهای جالب گوگل که باید بدانید

دوره دیجیتال مارکتینگ

کارکردهای جالب گوگل که باید بدانید

استفاده از گوگل، یک امر کاملاً عادی و ضروری روزانه است ! شاید من کمی افراطی باشم که می گویم «نمی شود کسی گوگل را نشناسد!» اما حداقل می توانیم بگوییم که «هر مدیری، گوگل را می شناسد» به هر حال چه با من هم فکر باشید چه نه؛ این کارکردهای جالب گوگل را ببینید :

#1 گوگل به شما کمک می کند که غذای مناسب ناهار، شام یا هر وعدۀ دیگری را انتخاب کنید ! کافی است شما در گوگل تایپ کنید «Spaghetti Vs Pizza» آن گاه گوگل برای شما این دو غذا را با یکدیگر مقایسه می کند و شما را انتخاب یاری می کند !

کارهای جالب گوگل

#2 گوگل را تایمر کنید ! کافی است در گوگل تایپ کنید set timer to 10 minutes 5 seconds تا تصویری مشابه تصویر زیر را ببینید !

کارهای جالب گوگل

#3 زمان دقیق طلوع و غروب خورشید را در گوگل ببینید ! کافی است در گوگل بنویسید Sunrise Karaj تا تصویری مشابه تصویر زیر را ببینید ! احتمالاً این کارکرد گوگل برای مسلمانان کاربردی بیشتری داشته باشد تا سایر افراد ! پس از آن لذت ببرید !

کارهای جالب گوگل

#4 این را توضیح نمی دهم ! یا ویدئوی کوتاه و کم حجم زیر را ببینید و یا خودتان در گوگل Zerg Rush را جستجو کنید !

 

#5 واحدها را به یکدیگر تبدیل کنید ! حتماً برای شما هم پیش آمده است که بخواهید اینچ را سانتی متر یا پوند را به کیلوگرم و ... تبدیل کنید ! از این پس برای این کار در گوگل تایپ کنید تا برای شما تبدیل را انجام دهد.

45 inch to meter

سید حمیدرضا عظیمی
این مطلب توسط آقای سید حمیدرضا عظیمی گردآوری شده است.
Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

ورود یا ثبت نامدوره دیجیتال مارکتینگ

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام