پاورپوینت مدیریتی

پاورپوینت پیاده سازی مدیریت دانش در سازمان

عنوان کامل : پاورپوینت پیاده سازی مدیریت دانش در سازمان

تعداد اسلایدها: 85 اسلاید

فهرست مطالب پاورپوینت پیاده سازی مدیریت دانش در سازمان :

پياده‌سازي مديريت دانش – در زمينه مديريت دانش، كار را با کدام طرح آغاز كنيم؟ – مديريت دانش و مديريت استراتژيک – برخي از عواملي که مديريت دانش مي‌تواند به وسيله آنها به مزيت رقابتي منجر شود – ارتباط قابليت‌هاي استراتژيک و محور شايستگي‌ها با مديريت دانش – برنامه‌ريزي استراتژي مديريت دانش – گام‌هاي لازم براي تعيين برنامه استراتژي مديريت دانش – ترسيم چشم انداز دانش – چهارچوب مديريت دانش در شرکت زيمنس – شانزده مرحله/فعاليت بالقوه براي معرفي و پياده‌سازي مديريت دانش – روش‌هاي پياده‌سازي مديريت دانش – مدل مرحله‌اي پياده‌سازي مديريت دانش، روش «کيم و لي» – مراحل پياده‌سازي مديريت دانش و اندازه‌گيري پيشرفت آن، روش «لوپز» – مراحل پياده‌سازي مديريت دانش و اندازه‌گيري آن بر پايه منحني بل – مدل مراحل بلوغ مديريت دانش – موانع و علل عدم پيشرفت – علل ايجاد مشكلات در سازمان – منابع انساني و مديريت دانش – مدل بهره‌وري منابع انساني در مديريت دانش – ماتريس بهره‌وري منابع انساني در چهارچوب مديريت دانش – اجزاء تشكيل دهنده بازار دانش – نقش افراد در بازار دانش – عوامل انساني لازم در تشکيلات مديريت دانش – نکاتی که می بایستی در پیاده سازی به آنها توجه شود – جمع‌بندي

 

نمونه ای از اسلایدهای پیاده سازی مدیریت دانش در سازمان :

پیاده سازی مدیریت دانشپیاده سازی مدیریت دانش در سازمان

 

این پاورپوینت توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل پاورپوینت پیاده سازی مدیریت دانش در سازمان:

کاربرد این پاورپوینت :

مدیریت دانش یکی از مباحث اصلی در سازمان ها می باشد که به بر روی ابعاد زیادی از خود سازمان و کارکنان تاثیر گذار است از این رو پیاده سازی مدیریت دانش برای هر سازمانی حائز اهمیت می باشد. در پاورپوینت پیاده سازی مدیریت دانش در سازمان این موضوه به نحو مناسبی ارائه شده است. همچنین پاورپوینت  پیاده سازی مدیریت دانش می تواند به عنوان یک منبع آموزشی بال کیفیت قابل استفاده قرار گیرد و برای ارائه های درسی و دانشگاهی مفید باشد.

 

بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار می گیرد.

تایید صحت اطلاعات

در اسلاید شماره 33 از پاورپوینت پیاده سازی مدیریت دانش در سازمان درباره مراحل پياده‌سازي مديريت دانش و اندازه‌گيري پيشرفت آن، روش «لوپز» چنین می خوانیم:

لوپز و همکارانش در مرکز بهره‌وري و کيفيت آمريکا (APQC) با انتشار مقاله‌اي ، مراحل گوناگون پياده‌سازي مديريت دانش و اندازه‌گيري آن را براي ارزيابي پيشرفت آن بررسي کرده‌اند. اين مدل به نتايج بررسي‌هاي انجام شده بر مبناي روش بهبود تطبيقي در بيش از دويست سازمان که مديريت دانش را با موفقيت، پياده‌سازي و اندازه‌گيري کرده‌اند، متکي است.
در اين مدل براي نمايش نياز به اندازه‌گيري در مراحل مختلف پياده‌سازي مديريت دانش، از منحني اندازه‌گيري دانش بل (زنگوله‌اي) که مربوط به چرخه عمر کسب‌وکار مي‌‌‌‌‌باشد، استفاده شده است

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جمع زیر را انجام دهید ! *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن