تحقیق و پژوهش کاملتحقیق و مقاله

تحقیق : بررسی وظایف و چگونگی مديريت و تاثير آن بر عملكرد كاركنان

تحقیق اجرای سیستم ERP در سازمان
Word

عنوان کامل تحقیق (پایان نامه) : بررسی وظایف و چگونگی مديريت و تاثير آن بر عملكرد كاركنان

نوع فایل: Word

تعداد صفحه: 131

فهرست مطالب: فصل اول کلیات تحقیق – فصل دوم ادبیات تحقیق – فصل سوم روش تحقیق – فصل چهارم تجزیه و تحلیل داده ها – فصل پنجم نتیجه گیری و پیشنهادات – منابع – پرسشنامه و ضمائم

فصل دوم ادبیات تحقیق: مدیریت – مدیریت موفق و موثر – سطوح مدیریت – مهارتهای مدیریت – نقش های مديريتي – مديريت مشاركتی – مزايای حاصل از مديريت مشاركتی – نظام مديريت كيفيت جامع – مديريت منابع انسانی – وظايف مديريت منابع انسانی – عناصر فراگرد ارتباطات – نظام ايمنی و سلامتی كاركنان – نظام حقوق و مزايا  – شرح شغل – نظريه های متداول در زمينه حقوق و دستمزد – روش های تعيين مزد كاران انفرادی  – رهبری اثر بخش – فرق رهبری با مديريت – وظايف رهبری – ويژگي های يك رهبر موثر  – سبک های عمده رهبری –
انگيزش – تئوريهای انگيزش – اندازه گيری ميزان بهره وری – پنج مرحله برای كاميابی

این پایان نامه می تواند به عنوان راهنمایی به منظور تحقیق و پژوهش بیشتر در زمینه وظایف مدیریت و عملکرد کارکنان توسط سایر پژوهشگران مورد استفاده قرار گیرد.

این تحقیق توسط گروه علمی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، مورد تایید قرار گرفته است.

نگاهی به فایل تحقیق بررسی وظایف و چگونگی مديريت و تاثير آن بر عملكرد كاركنان

کاربرد این تحقیق: ادبیات تحقیق بررسی وظایف و چگونگی مديريت و تاثير آن بر عملكرد كاركنان در واقع این فایل یک پایان نامه کامل با همین عنوان می باشد. این فایل برای تمام دانشجویان رشته های مدیریت بسیار مفید و کاربردی می باشد چرا که هم میتوانند از مطالب آن استفاده کنند و هم با فرمت یک پایان نامه آشنا شوند. همچنین در انتهای این پایان نامه پرسشنامه مورد استفاده آورده شده است که ارزش مطالعاتی و پژوهشی پایان نامه بررسی وظایف و چگونگی مديريت و تاثير آن بر عملكرد كاركنان که می توانید آن را دانلود فرمایید، افزایش داده است. در این پایان نامه تاثیر مباحثی مانند انگیزش، رهبری، سیستم حقوق و دستمز، منابع انسانی و دیگر وظایف مدیریتی در سازمان را بر عملکرد کارکنان مورد بررسی قرار داده است.

تایید صحت اطلاعات

در صفحه شماره 71 از تحقیق بررسی وظایف و چگونگی مديريت و تاثير آن بر عملكرد كاركنان این گونه آمده است :

وظايف رهبري عبارت است از طراحي فرايندهاي يادگيري به گونه اي كه كاركنان و افراد زير دست او در سازمان و یا يك مجموعه بتواند به نحو سازنده با موارد اساسي كه با آن مواجه هستند رو به رو شوند:
وظايف يك رهبر شامل. داوري كردن،درخواست پيشنهاداز ديگران، ارائه خط مشي و هدف سازمان، شتاب و سرعت بخشيدن به امور،تامين امنيت، شاخص و نماينده بودن، القاء نمودن و تشويق و تمجيد مي باشد.

در صفحه شماره 119 از تحقیق بررسی وظایف و چگونگی مديريت و تاثير آن بر عملكرد كاركنان این گونه آمده است :

آموزش رابطه معناداري با عملكرد كاركنان دارد. به طوري كه طي اطلاعات
پرشناسنامه اي به اين نتيجه رسيديم كه آموزش مي توان باعث افزايش قدرت و خلاقيت، علاقه و وفاداري به شغل، آشنايي با اهداف سازمان، كاهش اوقات بيكاري در اداره، ميزان افزايش سرعت در تصميم گيري، پيشرفت در برخورد با ارباب رجوع و قدرت برطرف كردن مشكلات شود. البته لازم به ذكر است كه در بين افراد نمونه كسي جواب كم نداده است كه بسيار جالب و مهم است.

پایان نامه بررسی وظایف و چگونگی مدیریت و تاثیر آن بر عملکرد کارکنان

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جمع زیر را انجام دهید ! *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن