برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


یادداشت - صفحه 8

یادداشتهای تحلیلی و مدیریتییادداشت

دوره دیجیتال مارکتینگ

یادداشت

چند نکته برای صنعت، معدن و تجارت از زبان رییس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران

سال ۹۲ در حالی به نام «حماسه اقتصادی و حماسه سیاسی» نام‌گذاری شد که برای تحقق آن در بخش‌های صنعت، معدن و تجارت بجاست نکاتی را مدنظر قرار داد.

برای تحقق پیام «حماسه اقتصادی» توصیه های زیر به نظر می رسد :

ادامه مطلب...

عصر ظهور داده های بزرگ در کسب و کار

به ندرت می‌توان فروشنده‌ای را در حوزه‌ فناوری اطلاعات یافت که راهکاری نرم‌افزاری در این زمینه نداشته یا حداقل استراتژی برای ورود به بازار نداشته باشد. فرا‌تر از بخش فناوری اطلاعات و حتی در صنعت مالی و رسانه‌ها و انتشارات نیز در خصوص مزایای داده‌های بزرگ و موانع آن بحث‌های زیادی می‌شود. اما با این حال همچنان در خصوص تعریف داده‌های بزرگ بین صاحبنظران توافق نظر وجود ندارد. در پایان سال ۲۰۱۲ روشن است که داده‌های بزرگ به سرعت به این تلقی نزدیک می‌شود که تمامی اطلاعات دیجیتال که در طول تاریخ جمع‌آوری، تولید و پردازش شده‌اند را در برگیرد.

ادامه مطلب...

چالش‌های اصلی پیشرفت اقتصادی ایران

چنانچه مبانی فکری و ذهنی جامعه برای پیشرفت اقتصادی درست باشد، نظام اجتماعی و سیاسی دولت را زمینه‌ساز و خدمتگزار توسعه و نه عامل آن بدانند، قوه قضائیه کشور با اولویت و به طور عالمانه و عادلانه مسائل و چالش‌های حقوقی توسعه را حل و فصل و احقاق حق کند و بالاخره زمانی‌که سرمایه‌گذاران و کارآفرینان از احترام در جامعه برخوردار باشند، آنگاه نمودهای عینی مهمی در جامعه قابل ملاحظه است.

ادامه مطلب...

مشتری را به گونه ای متفاوت در اولویت قرار دهید

برچسب ها: بازاریابی

در سال ۱۹۸۷، چیپ کولنی تصمیم به انجام کار نامتعارفی گرفت: وی هتلی را در سانفرانسیسکو خریداری کرد، اما به جای مدیریت آن براساس رویکردهای گذشته و اداره آن برای مشتریان پیشین، از کارمندانش پرسید که به نظر آن‌ها باید چه بخش جدیدی برای مشتریان در نظر بگیرند. این سوال باعث مطرح شدن ایده‌های مختلفی شد، در نتیجه کولنی از همه خواست که جست‌وجو کنند و بعد از چند روز مجله‌ای را که فکر می‌کنند، مشتریان آینده هتل آن را خواهند خواند معرفی کنند. هنگامی که شش نفر از آن هفت نفر با مجله Rolling Stone که مجله تخصصی موسیقی راک است، برگشتند کولنی تصمیم گرفت هتل خود را براساس سلایق فعالان موسیقی در این زمینه و طرفداران آن‌ها راه‌اندازی کند. بعد‌ها، وی Joie de Vivre، متشکل از ۴۰ هتل زنجیره‌ای، را ایجاد کرده و به قیمت بیش از یک میلیارد دلار فروخت. ایده اصلی برای دیگر هتل‌های این زنجیره بر اساس مجلاتی دیگر مانندThe New Yourker، و Elle بودند.

ادامه مطلب...

صفحه 8 از 41

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام