برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


یادداشت - صفحه 7

یادداشتهای تحلیلی و مدیریتییادداشت

دوره دیجیتال مارکتینگ

یادداشت

نگاه اقتصادی-سیاسی اکونومیست به ایران

برچسب ها: اقتصاد

در انتخابات 24 خرداد 1392 ، رییس جمهوری در ایران انتخاب شد که نزدیک و مورد حمایت جریان اصلاح طلب و اصولگرایان خواهان تغییر وضعیت موجود بود. نکته مهم در این انتخاب حمایت آیت الله خامنه ای از این اتفاق و ستایش آن به عنوان یک پیروزی ملی بود. اتفاقی که شاید بتواند تحولی در سیاست داخلی ایران ارزیابی شود.

هنگامی که کشوری مانند ایران تحت فشارهای زیادی قرار دارد، لبخندها و اظهارات امیدبخش آقای روحانی بهانه خوبی است تا ایرانیان را به جشن و شادی برای رسیدن به آینده ای بهتر به خیابان بکشاند. رییس جمهوری که بسیار با رییس جمهور پیشین که چهره ای ناموزون از خود برای ایرانیان و جهانیان به جا گذاشته متفاوت می باشد.

 

ادامه مطلب...

زمانی که سیستم‌های مدیریت شکست می‌خورند

همواره این پرسش برای مدیران مطرح است که چرا کارمندان کاری را که باید انجام دهند، انجام نمی‌دهند. در این شرایط بخشی از این مسوولیت متوجه کارمندان است، اما مدیران نیز در برخی موارد باید مورد سرزنش قرار گیرند.

کارمندان می‌خواهند در کار و حرفه خود موفق شوند. من کسی را نمی‌شناسم که صبح از خواب برخیزد و بگوید «امروز می‌خواهم به سر کار بروم و ناموفق باشم». علت کم کاری یا شکست کارمندان، در اغلب موارد سیستم‌های مدیریتی است که شما پیاده می‌کنید.

ادامه مطلب...

اختلافات مالی در خانواده

برچسب ها: مدیریت

آیا شما و همسرتان دائما بر سر پول و مسائل مالی بحث می‌کنید؟ آیا اغلب در مورد اینکه پولتان را چگونه پس‌انداز یا خرج کنید با یکدیگر اختلاف نظر دارید؟ آیا در حین بحث‌های عاطفی و خانوادگی که هیچ ربطی هم به مسائل مالی ندارند، ناگهان مسائلی چون عدم‌پرداخت قبوض، ولخرجی، اعتیاد به خرید و چیزهایی نظیر آن را مطرح کرده و همدیگر را متهم می‌کنید؟

ادامه مطلب...

سوء مدیریت یا تحریمها ...

برچسب ها: مدیریت

در بررسی و تحلیل این موضوع که مشکلات اقتصادی ایران ناشی از تحریم‌هاست یا سوءمدیریت‌ها، باید مروری هرچند گذرا به آنچه در دو سال اخیر یعنی سال‌های 1390 و 1391 رخ داد، داشت تا شمه‌ای از ناکارآمدی اقتصادی در ایران نمایان شود؛ و این موضوع خود به خود نمایان شود که در ناکارآمدی‌های پیش‌آمده تحریم‌ها نقش پررنگی داشته است یا آنکه بلای سوءمدیریت‌ها به جان اقتصاد و کسب‌و‌کار در ایران افتاد؟

ادامه مطلب...

صفحه 7 از 41

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام