برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 9 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


فیلم مدیریتی : مستند Fake Famous

یادداشتهای تحلیلی و مدیریتیمطالب خواندنیفیلم مدیریتی : مستند Fake Famous

دوره دیجیتال مارکتینگ

فیلم مدیریتی : مستند Fake Famous

برچسب ها: فیلم مدیریتی

مستند Fake Famous که می توان آن را «معروف تقلبی» ترجمه کرد (اگر چه شاید خیلی ترجمه جذابی نباشد)، به یکی از روندهای داغ در ایالات متحده آمریکا پرداخته است، که اتفاقاً در ایران هم بسیار رایج است ! رویای اینفلوئنسر شدن ! رویایی که از مسیر دروغ و نمایش غیرواقعی زندگی خودمان در فضای مجازی می گذرد. مستندی که ترکیبی از جنبه های اجتماعی و فنی دیجیتال مارکتینگ را در درون خود دارد ! جایی که لایک ها و فالوئرهای فیک (تقلبی و غیرواقعی) از ما یک مشهور می سازد ! جایی که نمایش دروغ از زندگی مان ما را محبوب و آرزوی دیگران می کند ! در این جا می توانید این مستند مدیریتی را دانلود کنید.

مستند Fake Famous نمایش ماجرای اینفلوئنسر شدن

در واقع این مستند، داستان سه نفر است که یکی طراح مد است و دیگری یک بازیگر زن و نفر سوم هم مشاور املاک است ! این سه نفر که تعداد دنبال کننده معدودی دارند (فالوئر) از طریق خرید فالوئر غیرواقعی و ربات ها و روشهایی مثل آن، تلاش می کنند تبدیل به یک اینفلوئنسر (Influencer) در شبکه اجتماعی شوند ! ماجرایی که می تواند برای تمام فعالان شبکه اجتماعی و دیجیتال مارکترها بسیار جذاب باشد.

دانلود فیلم مدیریتی Fake Famous

اگر مایل هستید با پشت پرده دنیای دروغین اینفلوئنسرها (دست کم در آمریکا) آشنا شوید، این ویدیو را به سادگی از لینک مستقیم زیر و بدون نیاز به عضویت دانلود کنید. اگر مایل هستید فیلمهای مدیریتی دیگری که در آینده منتشر می کنیم را نیز دانلود کنید، کافی است در سایت عضو شوید و یا از طریق باکس بالای سایت ایمیل خود را در اختیار ما بگذارید.

مستند fake famous (دانلود رایگان)

برای دانلود مستند Fake Famous که به عنوان یکی از فیلمهای مدیریتی توسط پایگاه اطلاع رسانی صنعت معرفی شده است روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود رایگان Fake Famous

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام