برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 9 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


با گفتگوی آنلاین‫ jivochat بیشتر بفروشید !

ابزارهای مدیریتیوبسایت هابا گفتگوی آنلاین‫ jivochat بیشتر بفروشید !

دوره دیجیتال مارکتینگ

با گفتگوی آنلاین‫ jivochat بیشتر بفروشید !

صاحبان وبسایت و مدیران کسب و کارهای اینترنتی، همواره با دو دغدغه مهم روبرو هستند، اول این که چگونه ترافیک بیشتری به وبسایتشان بیاورند و دوم این که چگونه از ترافیکی که به دست آورده اند، بیشتر پول دربیاورند و بفروشند ! دغدغه دوم یعنی افزایش فروش بسیار مهم است، دغدغه ای که در تمام کسب و کارها از کارخانه ها تا دفاتر و مغازه ها وجود دارد و ذهن صاحب کسب و کار را به خود مشغول نموده است، می خواهم برای همین موضوع سرویس چت آنلاین (گفتگو و پشتیبانی آنلاین) Jivochat را به شما معرفی کنم.app

سرویس گفتگوی آنلاین JivoChat

این ابزار تنها با کپی کردن یک کد آماده در سایت، به صورتی که در پایین سمت راست این صفحه می بینید، به کاربران سایت شما نمایش داده می شود و امکان گفتگوی کاربر با پشتیبان سایت را به صورت آنلاین فراهم می آورد. اگر هم پشتیبان سایت آنلاین نباشد، این پیغام را دریافت می کند و به صورت پیام آفلاین برای مدیر سایت ارسال می کند تا در اولین فرصت از طریق ایمیل و یا ... به آن پاسخ دهد.

اما امکانات JivoChat بسیار بیشتر از اینهاست !

امکان تعریف Triggerها به عنوان مشوقهای گفتگو !

بله، شما می توانید در بخش مدیریت JivoChat شریطی را تعریف کنید که طبق آن شرایط، برای کاربران پیغام های خودکاری ارسال شود و کاربر را دعوت به گفتگو یا خرید و ... نماید. تصویر زیر را از بخش مدیریت JivoChat مشاهده کنید :

گفتگوی آنلاین jivochat

در اینجا من تعریف کرده ام که پس از 15 ثانیه حضور کاربر روی صفحه، پیغام خودکاری برای کاربر از سمت پشتیبانی آنلاین (اگر پشتیبان آنلاین باشد) ارسال شود. این پیام به صورت خودکار برای کاربر ارسال می شود و بر شانس خرید یا ارتباط با کاربر به شدت افزوده خواهد شد.

کاربر نیز در محیطی کاملاً کاربرپسند امکان برقراری ارتباط با پشتیبان وبسایت را پیدا می کند، محیط گفتگوی JivoChat بر روی موبایل نیز همانند سرویسهای پیام رسان رایج می باشد و کاربر به خوبی می تواند با آن ارتباط برقرار کند.

اما یکی از مزیتهایی که نباید آن رافراموش کنیم دریافت اطلاعات کاربران و فرصت برای بازاریابی مجدد است. در حین گفتگو کاربر به تکمیل اطلاعاتش نظیر ایمیل و شماره تلفن دعوت می شود که می تواند محل مناسبی برای افزایش تعداد کاربرانی که در بانک اطلاعاتی شما برای بازاریابی های بعدی وجود دارند.

قابلیت های JivoChat برای مدیریت اپراتورها

اما مدیران همواره مایل هستند که آمار دقیق داشته باشند تا بتوانند تصمیم های دقیق بگیرند ! JivoChat این فرصت را نیز برای ما فراهم آورده است و آمارهای دقیقی از زمان های انلاین بودن اپراتورهای چت، تعداد پاسخگویی و تعداد چت های از دست رفته و از همه مهمتر آرشیو کامل چت های اپراتور را ارائه می کند. این آمارها همگی به صورت جدول و نمودار های ویژوآل در دسترس هستند و همچنین به صورت فایل اکسل قابل دانلود هستند.

گفتگوی آنلاین Jivochat

نمودار تعداد چت ها در جیوو چت

خرید اکانت کامل JivoChat

همین الان می توانید اکانت 14 روزه رایگان و با امکانات کامل Jivochat را فعال کنید ! کافی است بر روی لیک زیر کلیک کنید و در سایت عضو شوید، اگر به هر دلیلی در فعالسازی سرویس رایگان مشکل داشتید، می توانید از طریق راه های موجود در دامه مطب از ما راهنمایی بگیرید.


ثبت نام رایگان در jivochat

اگر برای ثبت نام و فعالسازی رایگان JivoChat به مشکلی برخوردید می توانید با شماره 02122968244 و یا 09039119939 تماس بگیرید یا همین الان روی لینک زیر کلیک کنید و با همکاران ما صحبت کنید ! اگر هم الان آنلاین نیستیم ! نگران نباشید ! اطلاعات خود را بگذارید، خیلی زود با شما تماس خواهیم گرفت.

با ما صحبت کنید ! آنلاین هستیم

 

بعد از 14 روز آزمایشی چه کار کنیم !

اول این که بعد از طی دوران آزمایشی هم JivoChat کار می کنه، اما امکانات جانبی ندارد و یک چت معمولی و ساده می شود ! اگر کسب و کارتان حرفه ای است می توانید از طریق لینک زیر و با کارتهای عضو شتاب، مبلغ مربوط به اکانت با امکانات کامل را پرداخت کنید و ما طی 12 ساعت پس از پرداخت اکانت شما را شارژ می کنیم. خبر خوب هم این که ما از JivoChat برای کاربران پایگاه اطلاع رسانی صنعت 10% تخفیف گرفتیم ! یعنی قیمتهایی که اینجا گذاشته ایم 10% پایین تر از قیمت های سایت JivoChat است.

خرید اکانت حرفه ای JivoChat

تعداد کاربر : تعداد اپراتورهایی از سایت شما می خواهند همزمان در سیستم گفتگو کنند. با اکانت 1 کاربره می توانید در تمام سایتهای خود از همین اکانت استفاده کنید، اما فقط 1 کاربر به صورت همزمان می تواند لاگین باشد.

با کلیک بر روی گزینه های پرداخت، به صفحه پرداخت بانک هدایت می شود و پس از آن اطلاعات شما جهت فعالسازی اکانت دریافت خواهد شد.

تعداد کاربر

مدت دوره

اکانت با 1 کاربر اکانت با 2 کاربر اکانت با 3 کاربر اکانت با 4 کاربر اکانت با 5 کاربر
1 ماهه

50 هزار تومان

خرید

100 هزار تومان

خرید

150 هزار تومان

خرید

200 هزار تومان

خرید

250 هزار تومان

خرید
3 ماهه

135 هزار تومان

خرید

270 هزار تومان

خرید

305 هزار تومان

خرید

340 هزار تومان

خرید

475 هزار تومان

خرید
6 ماهه

250 هزار تومان

خرید

500 هزار تومان

خرید

750 هزار تومان

خرید

1 میلیون تومان

خرید

1 میلیون و 250 هزار تومان

خرید
1 ساله

400 هزار تومان

خرید

800 هزار تومان

خرید

1 میلیون و 200 هزار تومان

خرید

1 میلیون و 600 هزار تومان

خرید

2 میلیون تومان

خرید

برای اطلاعات بیشتر با 02122968244 تماس بگیرید.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام