برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 آبان ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

مدیریت برنامه های شخصی با C-Organizer Professional

ابزارهای مدیریتیمدیریت زمانمدیریت برنامه های شخصی با C-Organizer Professional

دوره دیجیتال مارکتینگ

مدیریت برنامه های شخصی با C-Organizer Professional

برچسب ها: مدیریت زمان

برای این که وقت شما بسیار پر باشد و تعداد کارهای روزانه‌تان خیلی متنوع و زیاد باشد، اصلاً لازم نیست که مدیرعامل یک شرکت بزرگ با صدها نیروی انسانی باشید. کافی است که در یکی از شهرهای پرترافیک، در حال زندگی باشید تا چنین شرایطی را پیدا کنید. نرم افزار سادۀ C Organizer به شما کمک می کند تا این برنامه پیچیده و پر از Taskهای مختلف و قرارهای متنوع را مدیریت کنید، بدون آن که بدقول شوید.

مدیریت برنامه هاC-Organizer Professional یک نرم افزار قوی و حرفه ای در زمینه مدیریت کارها و امور شخصی می باشد. شما با استفاده از این نرم افزار که می توانید از لینک انتهاب مطلب آن را دانلود نمایید؛ قادر خواهید بود تا تمامی اطلاعات مربوط به کارهای شخصی و روزانه را در قالب این نرم افزار گردهم آورید و سپس به همۀ آنها نظارت کنید. شما می توانید تمامی قرار ملاقات ها و کارهای روزانه , هفتگی و ماهانه را در محیط نرم افزار جمع آوری کنید و سپس نرم افزار در زمان مقرر با آلارم (زنگ هشدار) شما را با خبر می سازد و هیچگاه مشکل دیر رسیدن به قرارها و فراموشی کارها را نخواهید داشت. البته شما می توانید این نرم افزار را به گونه ای تنظیم نمایید که یادآوری کارها را بصورت هشدار بر روی صفحه نمایش به شما نشان دهد و یا از طریق ایمیل شما را مطلع سازد.

به هر حال اگر فرد پرمشغله یا کم حافظه ای هستید، یا بسیار به نظم اهمیت می دهید، نصب این نرم افزار را به شما توصیه می کنیم. شما می توانید از نسخه کامل و بدون محدودیت این نرم افزار از طریق لینک زیر استفاده فرمایید :

دانلود نرم افزار C Organizer (لینک غیر مستقیم؛ 23 مگابایت)


مدیریت برنامه ها

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

نظرات   

 
0 #1 محمد محمودی ۱۳۹۲-۰۳-۰۴ ۱۸:۱۲
خیلی ممنون از لطفتون
بازگو کردن
 

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام