مدیریت برنامه های شخصی با C-Organizer Professional

ابزارهای مدیریتیمدیریت زمانمدیریت برنامه های شخصی با C-Organizer Professional

دوره دیجیتال مارکتینگ

مدیریت برنامه های شخصی با C-Organizer Professional

برچسب ها: مدیریت زمان

برای این که وقت شما بسیار پر باشد و تعداد کارهای روزانه‌تان خیلی متنوع و زیاد باشد، اصلاً لازم نیست که مدیرعامل یک شرکت بزرگ با صدها نیروی انسانی باشید. کافی است که در یکی از شهرهای پرترافیک، در حال زندگی باشید تا چنین شرایطی را پیدا کنید. نرم افزار سادۀ C Organizer به شما کمک می کند تا این برنامه پیچیده و پر از Taskهای مختلف و قرارهای متنوع را مدیریت کنید، بدون آن که بدقول شوید.

مدیریت برنامه هاC-Organizer Professional یک نرم افزار قوی و حرفه ای در زمینه مدیریت کارها و امور شخصی می باشد. شما با استفاده از این نرم افزار که می توانید از لینک انتهاب مطلب آن را دانلود نمایید؛ قادر خواهید بود تا تمامی اطلاعات مربوط به کارهای شخصی و روزانه را در قالب این نرم افزار گردهم آورید و سپس به همۀ آنها نظارت کنید. شما می توانید تمامی قرار ملاقات ها و کارهای روزانه , هفتگی و ماهانه را در محیط نرم افزار جمع آوری کنید و سپس نرم افزار در زمان مقرر با آلارم (زنگ هشدار) شما را با خبر می سازد و هیچگاه مشکل دیر رسیدن به قرارها و فراموشی کارها را نخواهید داشت. البته شما می توانید این نرم افزار را به گونه ای تنظیم نمایید که یادآوری کارها را بصورت هشدار بر روی صفحه نمایش به شما نشان دهد و یا از طریق ایمیل شما را مطلع سازد.

به هر حال اگر فرد پرمشغله یا کم حافظه ای هستید، یا بسیار به نظم اهمیت می دهید، نصب این نرم افزار را به شما توصیه می کنیم. شما می توانید از نسخه کامل و بدون محدودیت این نرم افزار از طریق لینک زیر استفاده فرمایید :

دانلود نرم افزار C Organizer (لینک غیر مستقیم؛ 23 مگابایت)


مدیریت برنامه ها

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

نظرات   

 
0 #1 محمد محمودی ۱۳۹۲-۰۳-۰۴ ۱۸:۱۲
خیلی ممنون از لطفتون
بازگو کردن
 

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام