دانلود نرم افزارهای کاربردی

دانلود نرم افزارهای کاربردی

با هدف سهولت استفاده از تمام امکانات سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت، فایلهای پرکاربرد به صورت کاملاً رایگان، با لینک مستقیم و قابل استفاده در نرم افزار مدیریت دانلود نظیر IDM یا Internet Download Manger در اینجا قرار گرفته است.

سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت، دارای بخشهای بسیار متنوعی است، که ممکن است هر کدام از این نرم افزار برای بهره گیری کامل از بخش به خصوصی از سایت به کارتان می آید.

به اشتراک گذاری نرم افزارهای پرکاربرد برای دانلود رایگان از این جهت نیز پراهمیت است که برخی از آنها توسط شرکتهای ارائه دهنده نرم افزار برای کاربران ایرانی محدود شده است (نظیر نرم افزارهای Adobe) و برخی دیگر ممکن است به دلیل عدم آشنایی کاربر با نرم افزار مورد نیاز برای بهره گیری بهتر از سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت نیاز به معرفی در اینجا داشته باشند.

دانلود رایگان نرم افزارهای کاربردی با لینک مستقیم و بدون محدودیت

نرم افزار Winrar 5.2 نسخه 32 بیتی

برخی از فایلهایی که در کتابخانه دیجیتال و یا بخشهای دیگر سایت مثل همین جا (دانلود فایلهای کاربردی) دانلود می کنید به صورت فشرده است و با Winrar باز می شوند . فایلهای Zip و Rar از مهمترین فرمتهای مربوط به آن می باشند.

دانلود Winrar 5.2 نسخه 32 بیتی

دانلود فارسی ساز و فعال کننده Winrar 5.2 نسخه 32 بیتی

نرم افزار Winrar 5.2 نسخه 64 بیتی

برخی از فایلهایی که در کتابخانه دیجیتال و یا بخشهای دیگر سایت مثل همین جا (دانلود فایلهای کاربردی) دانلود می کنید به صورت فشرده است و با Winrar باز می شوند . فایلهای Zip و Rar از مهمترین فرمتهای مربوط به آن می باشند.

دانلود Winrar 5.2 نسخه 64 بیتی

دانلود فارسی ساز و فعال کننده Winrar 5.2 نسخه 64 بیتی


Adobe Flash Player 16.0.0.305

برای مشاهده ویدئوهای آنلاین، بنرهای سایت و بسیاری از امکانات دیگر روی وب، لازم است که مرورگر شما، از آخرین نسخۀ Adobe Flash Player استفاده نماید. متاسفانه شرکت Adobe آی پی های ایران را فیلتر نموده است و امکان دانلود Flash Player به سادگی وجود ندارد. شما می توانید Flash Player 16.0.0.305 که در بهمن 93 به روز شده است را از اینجا دانلود نمایید.

دانلود Adobe Flash Player 16.0.0.305 برای مرورگرهای غیر از IE مثل فایرفاکس و کروم

دانلود Adobe Flash Player 16.0.0.305 برای مرورگر IE

 


دانلود نرم افزار Foxit Reader 7

برای باز نمودن فایلهای PDF شما به یک نرم افزار کاملاً حرفه ای مثل Foxit Reader نیاز دارید ! این نرم افزار را به صورت رایگان دانلود کنید و مدیریت فایلهای PDF خود را به آن بسپارید ! نرم افزاری بسیار سبک، کاربردی و فوق العاده قدرتمند :

دانلود Foxit Reader 7

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام