برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 1 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

مقالات - صفحه 3

کسب و کارهای کوچکمقالات

دوره دیجیتال مارکتینگ

مقالات

نکاتی برای صاحبان کسب و کارهای کوچک

برچسب ها: کسب و کار کوچک

افراد زیادی در دنیا هستند که فعالیتهایی را برای کسب درآمد بیشتر آغاز می‌کنند، آن‌ها سعی می‌کنند با صرف کمترین هزینه و کمترین امکانات درآمدهای خوبی کسب کرده و سطح زندگی خود را بالا‌تر ببرند، در این مطلب می‌خواهیم شما را با ۱۰ دلیل اصلی ورشکستگی و عدم موفقیت در این کسب و کارهای کوچک آشنا کنیم.

ادامه مطلب...

وبلاگ نویسی، کاری طاقت فرسا و کم درآمد

برآورد می شود که در ابتدای سال 2011، بیش از یکصد میلیون وبلاگ فعال وجود داشته اند. در فضای مجازی، اقشار مختلفی از جوامع دنیا پیرامون موضوعات بسیار متنوعی قلم می زنند و نوشته هایشان را از این طریق در معرض دید کاربران اینترنت قرار می دهند. از این میان، بسیاری هم با هدف کسب درآمد وارد این میدان بزرگ شده اند. گرچه نمونه های موفق و مشهوری از وبلاگ هایی یافت می شوند که به درآمدی منظم و قابل قبول رسیده اند، در مقایسه با مجموع یکصد میلیون وبلاگ که اشاره شد، می توان گفت که احتمال سودآوری این کسب و کار نزدیک به صفر است. نوشته ی زیر به برخی مشکلات فراگیر در میان وبلاگ نویسان می پردازد و پیشنهادهایی در هر مورد ارائه می کند. نویسنده ی اصلی مقاله موفق شده است در سال های اخیر تنها از طریق وبلاگ نویسی امرار معاش کند. گرچه این مطلب برای مخاطبان کشورهای غربی نوشته شده است، اما تا حدود زیادی واقعیات کسب و کارهای اینترنتی در تمام دنیا را منعکس می کند.

وبلاگ نویسانی که با دید خوداشتغالی و کارآفرینی به این کار روی آورده اند و شکست خورده اند، عمدتاً با چهار معضل روبرو بوده اند:

ادامه مطلب...

کسب درآمد هنگام خواب

نکته‌ای که پیش از مطالعه‌ی این مطلب باید به آن توجه کنید، نویسنده‌ی مطلب و محیطی است که ایشان تجربه‌ی کسب درآمد آنلاین را در آن  داشته‌اند.متن پیش رو، ترجمه ای از مطلب نوشته شده توسط خانم کاترین گیج است و تجربه‌ی ایشان که در متن آمده است مربوط به محیطی غیر از ایران می‌باشد.شما برای نتیجه‌گیری بهتر است شرایط محیطی خود را لحاظ کنید !

اگر به هر میزان از اینترنت استفاده کرده باشید، احتمالا با انبوهی از ایمیل‌های بیهوده که ادعا می‌کنند شما می‌توانید در هنگام خواب کسب درآمد نمایید، مواجه شده‌اید.

بسیاری از افراد عاقل چنین ادعاهایی در مورد پول راحت را مورد توجه قرار نمی‌دهند، ‌اما این مساله واقعا حقیقت دارد؟ آیا واقعا می‌توان در حین خواب کسب درآمد نمود؟ جواب به طور قطع بله است، ‌اما به هیچ وجه تصور نکنید که این جواب من یک پیشنهاد برای پولدار شدن سریع در خواب است.

از آنجا که این کار را کمی‌بیش از یک ماه است که انجام می‌دهم، می‌دانم که کسب درآمد از طریق اینترنت ‌امکان دارد. در واقع من از اینترنت برای بازاریابی کسب و کار خودم، چندین سال با موفقیت چشمگیری استفاده نموده‌ام، ‌اما تنها از ماه پیش بود که با جسارت شروع به فروش محصولاتم از طریق وب سایتم نمودم.

ادامه مطلب...

چگونه یک سرآشپز، مدیر موفق رستوران می شود

کسب و کارهای کوچک، نقش مهمی را در اقتصاد ایفا می کنند. نقشی که بی توجهی به آن بدون شک، منجر به افزایش بی کاری و کاهش خلاقیت و نوآوری در فضای اقتصاد خواهد شد. این کسب و کارها ویژگیهایی دارند که حضور آنها را در فضای اقتصادی جامعه ضروریرستوران می سازد. نقش کسب و کارهای کوچک در موارد زیر قابل تامل است :

از دیدگاه نواوری اقتصادی

از دیدگاه انعطاف پذیری اقتصادی

از دیدگاه به هم پیوستگی اجتماعی

با این مقدمه اگر اغلب رستوران ها را کسب و کارهایی کوچک یا متوسط بدانیم (اکثر رستورانها در ایران هنوز زنجیره ای نیستند و تک شعبه ای هستند و بدین ترتیب در زمره ی کسب و کارهای کوچک و متوسط می گنجند ) خواندن توصیه های Tom Colicchio  برای مدیران رستوران ها خالی از لطف نخواهد بود.

(در ادامه مصاحبه آقای تام کولیچیو،سرآشپز و مدیر موفق چند رستوران را می خوانید.)

ادامه مطلب...

صفحه 3 از 3

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام