برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 30 مهر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

نگاهی به «کمپین تبلیغاتی از بینهایت لذت ببرید» رایتل

مدیریت فروش و بازاریابیمقالاتنگاهی به «کمپین تبلیغاتی از بینهایت لذت ببرید» رایتل

دوره دیجیتال مارکتینگ

نگاهی به «کمپین تبلیغاتی از بینهایت لذت ببرید» رایتل

کمتر در فضای بازاریابی و تبلیغات ایرانی یک کمپین تبلیغاتی دیده می شود. شاید در هر سال بتوان 2 یا 3 کمپین تبلیغاتی منسجم و برنامه ریزی شده مشاهده کرد. یکی از کمپینهای تبلیغاتی که در انتهای سال 1391 نگارنده را مجذوب خود کرد، کمپین تبلیغاتی «از بینهایت لذت ببرید» رایتل بود. در واقع کمپین، یک مجموعه اقدامات برنامه ریزی شده و منسجم است که پیام مشخصی را از طریق فرمهای مختلف از جمله ویدئو، روشهای چاپی، روشهای دیداری و محیطی و ... به مخاطب می رساند.

 

بعد از این که در مقاله «رایتل و تقلید از ایده و فرم تبلیغات at&t» این بار می خواهم در اینجا از تبلیغات رایتل در آستانه نوروز 1392 تجلیل کنم ! کمپین تبلیغاتی «از بی نهایت لذت ببرید» به طور هماهنگ در تلویزیون، رادیو، اینترنت و بیلبردها آغاز شد و خیلی هماهنگ و خوب پیامهای بعدی به اطلاع مخاطب می رسید. استفاده از رسانه های مختلف، ایجاد حس کنجکاوی، برجسته کردن ارتباط بین رنگ بنفش و برند، هماهنگی و نوآوری در طراحی تبلیغ و حتی سرویس، از امتیازهای این کمپین تبلیغاتی بود. در اینجا می توانید تعدادی از ویدئوهای مرتبط با این کمپین از رایتل را ببینید :

از بی نهایت لذت ببرید (ویدئوی 1)

از بی نهایت لذت ببرید (ویدئوی 2)

از بی نهایت لذت ببرید (ویدئوی 3)

 

سید حمیدرضا عظیمی
این مطلب توسط آقای سید حمیدرضا عظیمی گردآوری شده است.
Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

نظرات   

 
+8 #1 مسلم ۱۳۹۱-۱۲-۳۰ ۱۱:۳۴
ممنونم. بله د فضای مجازی هم خیلی حساب شده مکانهای تبلیغاتی رو برای این موضوع در اختیار گرفتن و مشخصه که بصورت دقیقی برنامه ریزی شده.
بازگو کردن
 

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

ورود یا ثبت نامدوره دیجیتال مارکتینگ

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام