کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار در چند دقیقه

مدیریت فروش و بازاریابیمقالاتکارآفرینی و راه اندازی کسب و کار در چند دقیقه

دوره دیجیتال مارکتینگ

کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار در چند دقیقه

برچسب ها: کارآفرینی

بدون تردید عامل تکنولوژی یکی از عوامل مهم در تغییر شکل و فرم فضای کسب و کار بوده است. مثلاً 15 سال پیش چه کسی فکر می کرد که دسترسی به اینترنت چندین شرکت بزرگ را در ایران ایجاد کند ! یا کسب و کارهای آنلاین یا خرید اعتبار تلفن همراه ! این چند مورد نمونه هایی از کسب و کارهایی هستند که امروز بسیار بزرگ هستند و چندی پیش تصور آنها برای دست اندر کاران فضای کسب و کار هم غیر ممکن بود. در این مطلب نگاهی داریم به یکی از فرصتهای موجود در فضای کسب و کار که حاصل همین تکنولوژی ارتباطات است و می تواند فرصتی برای کارآفرینی شما باشد.

تا به حال تصور کرده اید، کسب و کاری را راه اندازی کنید که بدون حضور شما و حتی بدون حضور کارمند و دستیار و ... شما برایتان درآمد ایجاد کند. واقعاً رویایی است، شب بخوابید و استراحت کنید و صبح ماشین درآمدسازی شما برایتان درآمد ایجاد کرده باشد. خیلی رویایی است. نمی خواهم سطح انتظارتان را بالا ببرم، اما این رویا برای برخی تحقق یافته است. البته عدۀ دیگری هم در راه رسیدن به این رویا شکست خورده اند.

به نظرتان 40 میلیون سیم کارت ایرانسل موجود در کشور و 30 میلیون سیم کارت اعتباری همراه اول، که روزانه در دستان مردم است و با آن صحبت می کنند فضای خوبی برای کارآفرینی نیست؟ نمی توانیم از این فضا درآمد کسب کنیم؟ احتمالاً حدس زده اید که می خواهم فروش اینترنتی شارژ تلفن همراه را به عنوان یک فضا برای کارآفرینی مطرح کنم.

اگر صاحب یک کسب و کار، موفق شود سایت خود را در زمینه فروش شارژ معروف کند، دقیقاً همان ماشین درآمدسازی را ایجاد کرده است و رویای درآمد هنگام خواب را محقق کرده است.

شرکت رایانمهر شرایطی را فراهم آورده است که فاصله شما با راه اندازی یک فروشگاه آنلاین کارت شارژ اپراتورهای همراه اول، ایرانسل، تالیا و رایتل به کمتر از چند دقیقه رسانده است ! شما با یک هزینه اندک (به قول آمریکایی ها Affordable !) می توانید سایت فروش کارت شارژ خود را مشابه آن چه در نیک شارژ می بینید را راه اندازی کنید. فروشگاه که امکانات زیر را دارد :

• امکان فروش کارت شارژهای ایرانسل، همراه اول، تالیا و رایتل

• خرید شارژ از طریق موبایل (نمای موبایل)

• پرداخت قبض موبایل ایرانسل

• شارژ مستقیم ایرانسل (معمولی و شگفت انگیز)

• امکان شارژ وایمکس ایرانسل

• سیستم پاس (پیشگیری از سرقت)

• سیستم هوشمند مانیتورینگ گیت‌ها

• و بسیاری امکانات مدیریتی دیگر که در اختیار شما قرار می گیرد.

حتی اگر اکنون فکر می کنید، که این گزینه برای کسب و کار شما مناسب نیست، پیشنهاد می کنم اطلاعات موجود در این صفحه را بخوانید.

رایانمهر

راه اندازی سایت فروش شارژ شما با رایانمهر واقعاً چند دقیقه بیشتر وقت نمی خواهد ! اطلاعات کامل را هم می توانید در این صفحه مشاهده کنید و از همان جا فروشگاه خود را راه اندازی کنید. اما اگر باز هم نیاز به تماس داشتید، شماره تلفن رایانمهر 89714 است.

 

سید حمیدرضا عظیمی
این مطلب توسط آقای سید حمیدرضا عظیمی نوشته شده است.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

نظرات   

 
+2 #1 سید رضا علوی ۱۳۹۲-۰۵-۰۵ ۱۰:۳۴
سلام
از مطالب خوبی که در سایت قرار می دهید سپاسگزارم
در لینک ذیل مطالبی وجود دارد که می تواند به شناخت بیشتر دوستان در باره فروش کارت شارژ کمک کند
http://www.farsibiz.com/1482/

شاد و تندرست باشید
بازگو کردن
 

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

ورود یا ثبت نامدوره دیجیتال مارکتینگ

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام