برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

تحلیلهای مدیریتی ما در اینستاگرام

اخبار مدیراناخبار پایگاه اطلاع رسانی صنعتتحلیلهای مدیریتی ما در اینستاگرام

دوره دیجیتال مارکتینگ

تحلیلهای مدیریتی ما در اینستاگرام

تقریباً 1 سال از راه اندازی صفحۀ اینستاگرام پایگاه اطلاع رسانی صنعت با نام کاربری myindustry.ir می گذرد، تا کنون بیش از 3000 نفر از کاربران این شبکه اجتماعی به جمع دوستداران Myindustry در اینستاگرام پیوسته اند.

به گزارش روابط عمومی پایگاه اطلاع رسانی صنعت، تا امروز 191 تصویر توسط Myindustry.ir در اینستاگرام منتشر شده است که بیش از 70% آنها به طور مستقیم به موضوع بررسی نمونه های مختلف تبلیغات در ایران و جهان پرداخته است که عموماً با استقبال کاربران روبرو شده است و سایر تصاویر نیز به موضوعات بازاریابی و مدیریت پرداخته است.

بسیاری از تصاویر با تبادل نظر و تحلیلهای مدیریتی کاربران مواجه شده است که می تواند برای علاقه مندان به موضوعات مدیریت بسیار جذاب و آموزنده باشد.

شما نیز اگر کاربر Instagram هستید، با جستجوی عبارت myindustry.ir می توانید به جمع کاربران ما بپیوندید و اگر بر روی موبایل خود این اپلیکیشن را ندارید، می توانید از صفحه ما در اینستاگرام (اینجا) با رایانه خود دیدن نمایید.

 

اینستاگرام

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام