برای شرکت رایگان در سمینار انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری پنج شنبه 30 خرداد: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «سمینار راهکارهای ایجاد استارت آپ های ثروت آفرین»فرصت

تهران، میزبان نویسنده کتاب قطب نمای موفقیت

اخبار مدیراناخبار پایگاه اطلاع رسانی صنعتتهران، میزبان نویسنده کتاب قطب نمای موفقیت

دوره دیجیتال مارکتینگ

تهران، میزبان نویسنده کتاب قطب نمای موفقیت

الکساندر جورجینیا اینکلمان، کارآفرین و مشاور اقتصادی شهیر آلمانی، با ریشه هایی ایرانی است که ریاست کارگروه ایران در حزب CDU  آلمان را نیز بر عهده دارد. الکساندر جورجینیا به همراه نیکولاس اینکلمان و برایان تریسی کتابی با عنوان قطب نمای موفقیت را نوشته اند که اخیراً در ایران توسط سید حمیدرضا عظیمی ترجمه و نشر لوح فکر آن را منتشر نموده است.

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، الکساندر جورجینیا برای رونمایی رسمی از کتاب قطب نمای موفقیت به تهران خواهد آمد. انستیتو اینکلمان که جورجینیا مدیریت آن را برالکساندر جورجینیا عهده دارد، سالهاست در زمینه روانشناسی موفقیت و برنامه ریزی آینده فعالیت می کند. جورجینیا که علاقۀ بسیاری به بهبود روابط ایران و آلمان دارد، هدف خود را از حضور در ایران، تلاش برای انتقال سیستم و سبک موفقیت اینکلمان به ایران می داند. سیستم موفقیت اینکلمان سال هاست در آلمان تدریس می شود و توانسته بسیاری از افراد را به سمت موفقیت هدایت کند. وی از کتاب قطب نمای موفقیت به عنوان اولین قدم برای انتقال سیستم موفقیت اینکلمان به ایران یاد می کند.

تاریخ رونمایی از کتاب قطب نمای موفقیت

مراسم رونمایی از کتاب قطب نمای موفقیت، دوشنبه 28 آبان در شهر کتاب فرشته با حضور الکساندر جورجینیا و جمعی از علاقه مندان و فرهیختگان برگزار خواهد. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت الکساندر جورجینیا در آدرس www.gorjinia-enkelmann.com مراجعه کنند.

برای حضور در این مراسم، کافی است فرم موجود در وبسایت را تکمیل فرمایید، پس از آن برای قطعی نمودن حضورتان با شما تماس خواهند گرفت.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام