تهران، میزبان نویسنده کتاب قطب نمای موفقیت

اخبار مدیراناخبار پایگاه اطلاع رسانی صنعتتهران، میزبان نویسنده کتاب قطب نمای موفقیت

دوره دیجیتال مارکتینگ

تهران، میزبان نویسنده کتاب قطب نمای موفقیت

الکساندر جورجینیا اینکلمان، کارآفرین و مشاور اقتصادی شهیر آلمانی، با ریشه هایی ایرانی است که ریاست کارگروه ایران در حزب CDU  آلمان را نیز بر عهده دارد. الکساندر جورجینیا به همراه نیکولاس اینکلمان و برایان تریسی کتابی با عنوان قطب نمای موفقیت را نوشته اند که اخیراً در ایران توسط سید حمیدرضا عظیمی ترجمه و نشر لوح فکر آن را منتشر نموده است.

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، الکساندر جورجینیا برای رونمایی رسمی از کتاب قطب نمای موفقیت به تهران خواهد آمد. انستیتو اینکلمان که جورجینیا مدیریت آن را برالکساندر جورجینیا عهده دارد، سالهاست در زمینه روانشناسی موفقیت و برنامه ریزی آینده فعالیت می کند. جورجینیا که علاقۀ بسیاری به بهبود روابط ایران و آلمان دارد، هدف خود را از حضور در ایران، تلاش برای انتقال سیستم و سبک موفقیت اینکلمان به ایران می داند. سیستم موفقیت اینکلمان سال هاست در آلمان تدریس می شود و توانسته بسیاری از افراد را به سمت موفقیت هدایت کند. وی از کتاب قطب نمای موفقیت به عنوان اولین قدم برای انتقال سیستم موفقیت اینکلمان به ایران یاد می کند.

تاریخ رونمایی از کتاب قطب نمای موفقیت

مراسم رونمایی از کتاب قطب نمای موفقیت، دوشنبه 28 آبان در شهر کتاب فرشته با حضور الکساندر جورجینیا و جمعی از علاقه مندان و فرهیختگان برگزار خواهد. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت الکساندر جورجینیا در آدرس www.gorjinia-enkelmann.com مراجعه کنند.

برای حضور در این مراسم، کافی است فرم موجود در وبسایت را تکمیل فرمایید، پس از آن برای قطعی نمودن حضورتان با شما تماس خواهند گرفت.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام