برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 30 مهر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

اخبار پایگاه اطلاع رسانی صنعت - صفحه 5

اخبار مدیراناخبار پایگاه اطلاع رسانی صنعت

دوره دیجیتال مارکتینگ

اخبار پایگاه اطلاع رسانی صنعت

ارتقای بخش خبر سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت

سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت، که فعالیت خود را به صورت آزمایشی از شهریور سال 1389 آغاز نمود و در اردیبهشت سال 1391 به تکامل رسید. طی مدت قریب به 2 سال فعالیت رسمی (غیر از دوران آزمایشی) امروز به مرز انتشار 1000 خبر رسید.در واقع به طور متوسط روزانه 2 خبر بر روی سایت منتشر شده است. تلاش مدیران سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت بر این بوده است تا با انتخاب اخبار منتخب تنها گروهی از اخبار را در اختیار کاربران سایت بگذارند که ارزش مدیریتی داشته و می توانسته به تصمیم گیری مدیران یاری رساند. در همین راستا، طی هفته های گذشته تلاش نمودیم تا با در نظر گرفتن موارد زیر این بخش را بیش از پیش کارا سازیم.

ادامه مطلب...

پس از 7 روز؛مشکل سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت حل شد

متاسفانه سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت طی روزهای گذشته به دلیل تغییراتی که یک هکر در وبسایت اعمال کرده بود، دچار مشکلات عدیده ای شده بود که خوشبختانه این مشکلات امروز به طور کامل مرتفع گردید.

ادامه مطلب...

ماهنامه الکترونیکی شماره 11 مربوط به خرداد 92 منتشر شد

پایگاه اطلاع رسانی صنعت، یازدهمین شماره از ماهنامه الکترونیکی خود را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار داده است. این ماهنامه هم اکنون از طریق این صفحه به صورت رایگان قابل دانلود است.

ادامه مطلب...

قیمتهای عضویت ویژه در پایگاه اطلاع رسانی صنعت به زودی افزایش می یابد

از تابستان 1391 امکان عضویت ویژه در سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت، فراهم شده است و کاربرانی که عضو ویژه سایت می شوند، از خدماتی بیشتر از کاربرانِ رایگان سایت بهره مند می شوند. اعضای ویژه سایت در سه گروه برنزی، نقره ای و طلایی تقسیم بندی شده اند. اعضای برنزی به کتابخانه پایگاه اطلاع رسانی صنعت دسترسی می توانند هزاران مقاله، کتاب و پایان نامه را دانلود نمایند. اعضای نقره ای علاوه بر آن امکان دریافت مشاوره آنلاین از گروه مشاورین پایگاه اطلاع رسانی صنعت را نیز دارا هستند. در صورت تمایل اطلاعات تکمیلی را اینجا مطالعه فرمایید.

قیمتهای عضویت ویژه از 21 فروردین افزایش خواهد یافت. شما می توانید قیمتهای قدیمی و جدید را در جدول زیر مشاهده فرمایید. اگر مایل هستید عضوِ ویژه سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت باشید، با خرید قبل از 21 فروردین، با قیمتهای پایین خرید شما انجام خواهد شد.

ادامه مطلب...

پربیننده ترین مقالات پایگاه اطلاع رسانی صنعت در سال 1391

پایگاه اطلاع رسانی صنعت در سال 1389 و پس از مدتها برنامه ریزی فعالیت خود را به صورت رسمی در فضای مجازی و از طریق آدرس www.myindustry.ir آغاز کرد. پایگاه اطلاع رسانی صنعت موفق شده است طی این مدت بیش از 4 میلیون بار نمایش داده شده است.

ادامه مطلب...

بخش نظرات در پایگاه اطلاع رسانی صنعت ارتقا یافت

یکی از بخشهایی که بسیاری از کاربران پایگاه اطلاع رسانی صنعت از نحوه عملکرد آن ناراضی بودند، بخش نظرات ذیل هر مقاله، خبر و ... بود. خوشبختانه بخش نظرات به سیستم جدید ارتقا یافت و هم اکنون امکان ارسال نظرات به صورت تعاملی بین کاربران فراهم آمده است.

ادامه مطلب...

امکان پخش صدای رادیو مدیریت در سایت/وبلاگ شما فراهم شد

رادیو مدیریت، اولین رادیوی اینترنتی تخصصی در ایران امکان پخش صدای رادیو مدیریت را در هر سایت یا وبلاگی فراهم آورده است. اگر شما به موضوعات مدیریتی علاقه مند هستید و یا وبلاگ/سایت شما پیرامون مدیریت است، این امکان به افزایش کیفیت وبلاگ/سایت شما کمک بسیاری خواهد کرد.

ادامه مطلب...

سرویس جدید در پایگاه اطلاع رسانی صنعت: مشاوره آنلاین مدیریتی

همزمان با میلاد با سعادت پیامبر اکرم حضرت محمد (ص) پایگاه اطلاع رسانی صنعت، بخش مشاوره آنلاین مدیریت خود را راه اندازی نموده است. این بخش از ابتدای سال 1391 در حال برنامه ریزی و آماده سازی بود و از ابتدای دی ماه، فعالیت آزمایشی خود را آغاز نمود و هم اکنون در 11 بهمن 1391 در اختیار عموم کاربران قرار گرفته است.

بخش مشاوره آنلاین مدیریت در راستای رسالت و اهداف پایگاه اطلاع رسانی صنعت که ارتقاء سطح دانش عمومی مدیریت و یاری به واحدهای کسب و کار در راستای خلق ارزش بیشتر می باشد راه اندازی گردیده است. بخش مشاوره آنلاین یکی از سرویسهای ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت که به کاربران نقره ای و برنزی تعلق می گیرد. برای مشاهده سطوح دسترسی کاربران مختلف از کاربران رایگان تا کاربران طلایی و خدمات هر گروه، به اینجا مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب...

اخبار خود را بر روی پایگاه اطلاع رسانی صنعت منتشر نمایید

پایگاه اطلاع رسانی صنعت، آمادگی انتشار اخبار شرکتهای ایرانی را در بخش «اخبار شرکتهای ایرانی» را دارا می باشد. برای این منظور شما می توانید اخبار مربوط به فضای کسب و کار ایرانی را از طریق فرم ارسال خبر برای ما ارسال فرمایید تا همکاران سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت در اولین فرصت و پس از بررسی آن را در سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت منتشر نمایند.

ادامه مطلب...

اعلام برنامه های رادیو مدیریت از 7 تا 13 بهمن

به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت، در دومین هفته بهمن ماه یعنی از 07 بهمن لغایت 13 بهمن رادیو مدیریت برنامه های زیر را در برنامه پخش قرار داده است.

جلسات نقد و بررسی پایان نامه ها (بررسی تاثیر نقد شوندگی بر بازدهی سهام به وسیله مدل فاما فرنچ)

کتاب صوتی ( بیماریهای مدیریتی - قسمت دوم)

آموزش زبان انگلیسی British Council (آموزش مقدماتی-فصل اول-قسمت دوم)

شایان ذکر است که رادیو مدیریت، فایل برنامه های قبلی، که از برنامه پخش خارج شده اند را به صورت پادکست در اختیار کاربران قرار می دهد. برای دسترسی به پادکستهای برنامه های مختلف رادیو مدیریت می توانید به سایت این رادیوی اینترنتی مراجعه نمایید.

ادامه مطلب...

صفحه 5 از 7

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام