برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 30 مهر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

اخبار پایگاه اطلاع رسانی صنعت - صفحه 4

اخبار مدیراناخبار پایگاه اطلاع رسانی صنعت

دوره دیجیتال مارکتینگ

اخبار پایگاه اطلاع رسانی صنعت

پخش رادیو مدیریت از سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت

پایگاه اطلاع رسانی صنعت، در تابستان 1391 اقدام به راه اندازی اولین رادیو اینترنتی تخصصی در حوزه مدیریت نمود. هم اکنون با گذشت 18 ماه از فعالیت این رادیو، دور جدید از فعالیتهای رادیو مدیریت آغاز شده است.

رادیو مدیریت

ادامه مطلب...

مجله HBR شماره دسامبر 2013 به فروشگاه مدیران افزوده شد

شماره دسامبر 2013 مجله هاروارد بیزینس ریویو یعنی آخرین شماره از این ماهنامه مدیریتی به مجموعه مجلات هاروارد بیزینس ریویو در فروشگاه مدیران پایگاه اطلاع رسانی صنعت افزوده شد.

ادامه مطلب...

مجموعه مجلات هاروارد بیزینس از سال 2004 تا امروز در فروشگاه مدیران

فروشگاه مدیران، در آدرس www.myindustry.ir/shop در فروردین 1392 فعالیت خود را به صورت آزمایشی آغاز نمود و با استقبال قابل توجهی از سوی کاربران پایگاه اطلاع رسانی صنعت روبرو شد. از این رو محصولاتی که به تعداد محدودی برای  عرضه اماده شده بودند، با توجه به استقبال کاربران، به تعداد بیشتری جهت ارائه به مدیران و پژوهشگران حوزه مدیریت آماده شده است. یکی از این محصولات که با استقبال گستره ای روبرو شده است، مجموعه مجلات هاروارد بیزینس ریویو است.

ادامه مطلب...

کتاب رایگان «مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی» منتشر شد

کتاب الکترونیکی «مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی» به صورت رایگان بر روی سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت منتشر شد. (دریافت رایگان این کتاب الکترونیکی)

 

ادامه مطلب...

نقص در سیستم ارسال خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی صنعت

پایگاه اطلاع رسانی صنعت، از سال 1389 که آغاز به فعالیت نمود، توانست با استفاده از خبرنامه های هفتگی خود رضایت کاربران خود را جلب نماید. به این منظور هر هفته دو خبرنامه برای کاربران ارسال می شود. خبرنامه جدیدترین مقالات که روزهای جمعه ارسال می شود و خبرنامه جدیدترین اخبار که روزهای شنبه ارسال می شود. متاسفانه طی روزهای گذشته سیستم ارسال خبرنامه دچار نقص شد و دو شماره از خبرنامه برای کاربران متقاضی ارسال نشده است.

ادامه مطلب...

شرکت تولیدی صنعتی کی نیا حامی کتاب «مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی» شد

شرکت تولیدی صنعتی کی نیا ، تولید کننده انواع خشکبار بسته بندی شده حامی کتاب الکترونیکی «مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی» شد.

پایگاه اطلاع رسانی صنعت، در راستای انتشار و توسعه دانش مدیریت، به زودی کتاب الکترونیکی «مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی» را به قلم سید حمیدرضا عظیمی را به صورت رایگان منتشر خواهد نمود. شرکت تولیدی صنعتی کی نیا نیز به منظور ارج نهادن به توسعه دانش کسب و کار خصوصاً موضوع کسب و کارهای خانوادگی به عنوان یکی از ارکان توسعه اقتصادی کشور، حمایت از این کتاب الکترونیکی رایگان را بر عهده گرفته است.

ادامه مطلب...

تولبار پایگاه اطلاع رسانی صنعت را نصب کنید و به روز باشید

با نصب نوارابزار کوچک و کم حجم پایگاه اطلاع رسانی صنعت، در هر لحظه اخبار مدیریتی، جدیدترین اخبار و ... سایت www.myindustry.ir را بر روی مرورگر خود مشاهده نمایید. این نوار ابزار (تولبار) بسیار کم حجم است، به سادگی نصب می شود، بارگذاری مرورگر شما را کند نمی کند و شما همیشه به روز و با خبر نگاه می دارد.(برای نصب تولبار کلیک کنید)

نوارابزار

ادامه مطلب...

فروش ویژه تبلت مدیریتی ایسوس به پایان رسید

فروش ویژۀ تبلت مدیریتی ایسوس Fonepad با قیمت استثنایی 889 هزار تومان که به مناسبت عید سعید فطر و به تعداد محدود در پایگاه اطلاع رسانی صنعت صورت گرفت، به پایان رسیده است. پایگاه اطلاع رسانی صنعت برای اولین بار در طول فعالیتش اقدام به فروش محصول برای کاربرانش نمود. برای این منظور پایگاه اطلاع رسانی صنعت ضمن بررسی بازار، تلاش نمود تا بهترین گزینه را برای مخاطبانش که مدیران و دانشجویان رشته های MBA و مدیریت است را برگزیند و با تهیۀ آن به تعداد بالا، آن را با قیمتی اقتصادی به کاربرانش عرضه کند.

ادامه مطلب...

فروش تبلت مدیریتی با قیمتی اقتصادی

فرصت استثنایی برای خرید یک تبلت مدیریتی با قیمت اقتصادی

پایگاه اطلاع رسانی صنعت، پس از بررسیِ تبلت های مختلف، تبلت ASUS FonePad مدل ME371MG را گزینه ای بی نظیر برای مدیران، افراد پرمشغله و دانشجویان شناسایی کرد. از این روی با تامین تعداد محدودی از این تبلتها به صورت یکجا، این فرصت را برای کاربران سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت فراهم آورده است تا ASUS FonePad را با قیمتی پایین تر از قیمت بازار تهیه کنند !

این محصول به تعداد محدودی تهیه شده است و به مناسبت عید سعید فطر از 14 مرداد تا 20 مرداد تنها به قیمت 889 هزار تومان بدون هزینه ارسال در هر کجای ایران که باشید خدمتتان ارسال می گردد.

ادامه مطلب...

کتاب الکترونیکی مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی به صورت رایگان منتشر می شود

پایگاه اطلاع رسانی صنعت، در راستای انتشار و توسعه دانش مدیریت، به زودی کتاب الکترونیکی «مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی» را به قلم سید حمیدرضا عظیمی را به صورت رایگان منتشر خواهد نمود.

ادامه مطلب...

صفحه 4 از 7

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام