برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 30 مهر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

اخبار پایگاه اطلاع رسانی صنعت - صفحه 3

اخبار مدیراناخبار پایگاه اطلاع رسانی صنعت

دوره دیجیتال مارکتینگ

اخبار پایگاه اطلاع رسانی صنعت

دانلود رایگان کتاب 100 راه برای خودانگیزشی

کتاب 100 Ways to Motivate Yourself یکی از کتابهای پرمخاطب و پرفروش بوده است که با زبان ساده به معرفی روشهایی برای انگیزاندن شخصی پرداخته است. این کتاب با هزینه 16 دلار برای کتابخانه پایگاه اطلاع رسانی صنعت تهیه شده است و به عنوان هدیه در اینجا به صورت رایگان برای دانلود قرار گرفته است. کتابخانه پایگاه اطلاع رسانی صنعت، علاوه بر تمام مقالات سایت، شامل ده ها مقاله علمی-پژوهشی فارسی و انگلیسی و هزاران کتاب انگلیسی و اورجینال می باشد. استفاده از کتابخانه پایگاه اطلاع رسانی صنعت برای کاربران ویژه سطح برنزی و بالاتر سایت امکان پذیر است. هزینه عضویت برنزی برای 15 روز دسترسی به کتابخانه تنها 10 هزار تومان است. برای دانلود رایگان این کتاب ادامه مطلب را بخوانید.

ادامه مطلب...

دانلود رایگان کتاب Marketing For Dummies

به مناسبت اعیاد قربان و غدیر، فایل کتاب Marketing For Dummies (ویرایش سوم) که به قیمت $14 و برای کتابخانه پایگاه اطلاع رسانی صنعت خریداری شده است به صورت رایگان در اختیار تمام دوستان سایت www.myindustry.ir قرار میگیرد.

دانلود رایگان کتاب Marketing For Dummies

شایان ذکر است که کتابخانه پایگاه اطلاع رسانی صنعت فایل تمام مقالات سایت را به همراه صدها کتاب اورجینال را در اختیار کاربران ویژه سایت قرار می دهد. برای مشاهده جزییات عضویت ویژه اینجا کلیک کنید.

دانلود رایگان کتاب Stress Management For Dummies

به مناسبت اعیاد قربان و غدیر، فایل کتاب Stress Management For Dummies (ویرایش دوم، 2013) که به قیمت $14 و برای کتابخانه پایگاه اطلاع رسانی صنعت خریداری شده است به صورت رایگان در اختیار تمام دوستان سایت www.myindustry.ir قرار میگیرد.

دانلود رایگان کتاب Stress Management For Dummies

شایان ذکر است که کتابخانه پایگاه اطلاع رسانی صنعت فایل تمام مقالات سایت را به همراه صدها کتاب اورجینال را در اختیار کاربران ویژه سایت قرار می دهد. برای مشاهده جزییات عضویت ویژه اینجا کلیک کنید.

رفع مشکل نمایش سایت بر روی اندروید

پس از ارائۀ اپلیکیشن «دانش مدیریت» بر روی شبکۀ بازار و همچنین افزودن امکان دانلود آن از سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت (اینجا)، بسیاری از کاربران مشکل مربوط به نمایش سایت بر روی مرورگر اندروید را گزارش نمودند. این کاربران پس از مشاهده متن مقاله، خبر و یا ... با گذشت چند ثانیه صفحۀ سیاه رنگی مشاهده می نمودند. به اطلاع می رساند این مشکل دقایقی پیش برطرف گردیده است.

ادامه مطلب...

اپلیکیشن اندروید پایگاه اطلاع رسانی صنعت منتشر شد

پایگاه اطلاع رسانی صنعت، اپلیکیشن مبتنی بر سیستم عامل اندروید خود را با نام «دانش مدیریت» بر روی «بازار» منتشر نمود. با نصب این اپلیکیشن کوچک و کم حجم شما می توانید در هر لحظه از جدیدترین مقالات، یادداشتها و اخبار در سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت مطلع شوید.

ادامه مطلب...

پنجمین قسمت از کتاب صوتی بیماریهای مدیریتی در صدای مدیریت

صدای مدیریت، اولین و تنها رادیوی اینترنتی تخصصی در زمینه مدیریت است که می توانید برنامه های آن را به صورت زنده و از طریق اینترنت گوش دهید. (www.radiomodiriat.com).

 

ادامه مطلب...

افزوده شدن عضویتهای 15 روزه به سایت

کاربران برای دسترسی به سرویسهای ویژه پایگاه اطلاع رسانی صنعت نظیر کتابخانه (دانلود فایل مقالات سایت و صدها کتاب مدیریتی)، مشاوره آنلاین مدیریتی و ... می بایست عضو ویژه سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت شوند. این عضویت ها در سه گروه برنزی، نقره ای و طلایی می باشد. اعضای ویژه در بازه های 3 ماهه، 6 ماهه و 1 ساله عضو ویژه سایت در هر کدام از گروه های مذکور می شوند و در این مدت از امکانات ویژه سایت بهره مند می شوند.

ادامه مطلب...

فروش ویژه مجلات هاروارد تا 17 بهمن تمدید شد

پایگاه اطلاع رسانی صنعت از تاریخ 8 بهمن ماه، فروش ویژۀ مجموعه مجلات هاروارد بیزینس را با تخفیف 40 درصدی به مدت 7 روز آغاز نمود. با توجه به استقبال جامعۀ دانشگاهی و مدیران از این محصول ویژۀ پایگاه اطلاع رسانی صنعت، فروش ویژه تا پنجشنبه 17 بهمن تمدید گردید.

ادامه مطلب...

ارسال منظم خبرنامه های هفتگی

ارسال منظم خبرنامه های هفتگی پایگاه اطلاع رسانی صنعت آغاز شد.

ادامه مطلب...

خرید از آمازون از طریق پایگاه اطلاع رسانی صنعت

خرید از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر دنیا، یکی از خدماتی است که پایگاه اطلاع رسانی صنعت در سالهای 89 تا 91 ارائه می نمود، اما پس از 2 سال فعالیت موفق و بیش از 100 سفارش موفق که به مشتریان تحویل شد، این سرویس به دلیل برخی مسائل ارزی، متوقف شد. مدیر بازرگانی پایگاه اطلاع رسانی صنعت خبر از راه اندازی مجدد این سرویس داده است.

ادامه مطلب...

صفحه 3 از 7

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام