برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 آبان ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

دانلود پاورپوینت های مدیریتی از فروشگاه فایلهای مدیریتی

اخبار مدیراناخبار پایگاه اطلاع رسانی صنعتدانلود پاورپوینت های مدیریتی از فروشگاه فایلهای مدیریتی

دوره دیجیتال مارکتینگ

دانلود پاورپوینت های مدیریتی از فروشگاه فایلهای مدیریتی

بیش از 2 سال از شروع به کار فروشگاه فایلهای مدیریتی گذشته است و هم اکنون بیش از 1000 فایل پس از بررسی به لحاظ صحت محتوا بر روی این سایت قرار گرفته است. از ابتدای سال 95 گروه جدیدی از فایلها با عنوان پاورپوینتهای مدیریتی در سایت قرار گرفته است. این گروه از فایلها همان طور که از نامش پیداست مربوط به فایلهای پاورپوینت است که با هدف ارائه در جلسات کاری، کلاسهای آموزشی و یا یادگیری موضوع مدیریتی در اختیار کاربران قرار گرفته است.

به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت، فایلهای پاورپوینت در این بخش بر اساس مهمترین موضوعات مدیریتی انتخاب شده اند و پس از بررسی محتوایی بر روی سایت قرار گرفته است، مدیران و دانشجویان رشته های مدیریت می توانند با دانلود پاورپوینتهای مدیریتی از این فایلها بهره ببرند. همچنین برخی پاورپوینت ها با رویکرد استفاده در جلسات کاری و پرزنت نمودن نزد مدیران ارشد در این سایت قرار گرفته است. به منظور ارج نهادن به همراهی کاربران پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کد تخفیف 20% خرید فایلهای مدیریتی در ادامه این خبر خدمت خوانندگان این مطلب تقدیم می شود و این کد تخفیف در هیچ محل دیگری معرفی نشده است. این کد تخفیف برای 100 نفر قابل استفاده است و پس از آن امکان استفاده را نخواهد داشت.

برای استفاده از کد تخفیف کافی است وارد فروشگاه فایلهای مدیریتی شوید (www.myindustry.ir/doc) و پس از انتخاب فایلهای مورد نظر در صفحه خرید و پیش از پرداخت در محل مربوط به کوپن تخفیف کد PPT95 را وارد نمایید تا هزینه خرید شما با 20% تخفیف محاسبه شود.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام