کتاب الکترونیکی مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی به صورت رایگان منتشر می شود

اخبار مدیراناخبار پایگاه اطلاع رسانی صنعتکتاب الکترونیکی مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی به صورت رایگان منتشر می شود

دوره دیجیتال مارکتینگ

کتاب الکترونیکی مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی به صورت رایگان منتشر می شود

پایگاه اطلاع رسانی صنعت، در راستای انتشار و توسعه دانش مدیریت، به زودی کتاب الکترونیکی «مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی» را به قلم سید حمیدرضا عظیمی را به صورت رایگان منتشر خواهد نمود.

پیشتر پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کتابهای «بیماریهای مدیریتی: بیماریهایی که مدیران مبتلا می شوند» و « 30 اصل کلیدی در تصمیم گیری» را به قلم سید حمیدرضا عظیمی و «الفبای بازاریابی» را به قلم محمد اسدی منتشر نموده بود که استقبال فوق العاده ای از این کتابها شده است.

کتاب « بیماریهای مدیریتی؛ بیماریهایی که مدیران مبتلا می شوند» به تنهایی بیش از 70 هزار بار از طریق سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت دانلود شده است و علاوه بر آن در شبکه های اجتماعی، سایتهای دیگر و ارسال کاربران به یکدیگر بارها و بارها دریافت شده است که آمار آن خارج از دستان ما است. همچنین دو عنوان دیگر نیز هر کدام حدود 30 هزار بار دانلود شده اند و کماکان دانلود آنها در حال انجام است و این آمار رو به افزایش است.

صاحبان کسب و کار، در صورت تمایل می توانند در کتاب «مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی» به عنوان اسپانسر و حامی حضور یابند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 02166389525 تماس حاصل نمایید و یا با ایمیل این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید مکاتبه نمایید. شما می توانید تبلیغ کسب و کار خود را به صورت یک صفحه کامل پس از طرح روی جلد این کتاب قرار دهید تا تمام افرادی که این کتاب را دانلود می نمایند، آن را مشاهده کنند و به علاوه در فرهنگ انتشار کتابهای الکترونیکی رایگان با ما همکاری نمایید .


مدیریت در کسب و کارهای خانوادگی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام