برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 5 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

بهبود سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت

اخبار مدیراناخبار پایگاه اطلاع رسانی صنعتبهبود سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت

دوره دیجیتال مارکتینگ

بهبود سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت

سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت، پس از قریب به 6 ماه فعالیت آزمایشی از نیمه اردیبهشت با ساختاری حرفه ای تر و به روزرسانی منظم تری فعالیت خود را ادامه خواهد داد. در این بخش از سایت پایگاه اطلاع رسانی صنعت تلاش شده است در 7 بخش کلی، اخباری که می تواند برای مدیران ایرانی مفید و موثر باشد انتخاب و تولید شوند.

همان طور که اشاره شد، بخش اخبار سایت هم دارای اخبار انتخابی از سایر سایتهای خبری (با ذکر منبع) و هم شامل اخباری است که توسط سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت آماده می شوند. این 7 بخش در سرویس خبر شامل موارد زیر هستند :

  • اخبار عمومی
  • اخبار بورس، بانک و بیمه
  • اخبار فناوری اطلاعات و تکنولوژی
  • اخبار اقتصاد کلان
  • اخبار صنعت و معدن
  • اخبار اقتصاد جهانی
  • اخبار شرکتهای ایرانی
  • اخبار بازاریابی و تبلیغات
  • اخبار داخلی پایگاه اطلاع رسانی صنعت

علاوه بر تغییرات مذکور خبرهای منتخب سایت به طور هفتگی برای کاربران سایت ارسال خواهند شد. برخلاف گذشته که اخبار منتخب تنها برای تعداد محدودی از کاربران سایت ارسال می شد از این پس کلیه کاربرانی که تمایل داشته باشند، این اخبار به طور هفتگی از طریق آدرس news [at] myindustry.ir در صندوق پستی خود دریافت خواهند نمود.

در همین راستا، شرکتهای ایرانی می توانند اخبار مربوط به کسب و کارشان را از طریق این صفحه برای پایگاه اطلاع رسانی صنعت ارسال فرمایند تا پس از بررسی های لازم در سایت منتشر شود. این اخبار می تواند شامل معرفی محصول جدید، شرایط ویژه فروش محصول، استخدام، انتشار کتاب جدید و ... باشد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام