برای پیش ثبت‌نام در وبینار رایگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری فروردین ماه می‌باشد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402»فرصت


اخبار پایگاه اطلاع رسانی صنعت

اخبار مدیراناخبار پایگاه اطلاع رسانی صنعت

دوره دیجیتال مارکتینگ

اخبار پایگاه اطلاع رسانی صنعت

کلاس کاربردی و کاملاً رایگان دیجیتال مارکتینگ

در تاریخ پنجشنبه 14 شهریور به همت پایگاه اطلاع رسانی صنعت و مدرسه کسب و کار نیکان یک کلاس رایگان به مدت 3 ساعت برگزار می شود. این کلاس با هدف افزایش سطح آگاهی ها در فضای دیجیتال و کمک به کسب و کارها به منظور بهره برداری از این فضای جدید و کارآمد برگزار می شود. به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت این کلاس به مدت 3 ساعت با تدریس 3 استاد مختلف در فضایی کاملاً کاربردی برگزار می شود و شرکت کنندگان در پایان دوره می توانند با همین آموزش 3 ساعته اقدامات جدیدی را در کسب و کار خود شروع کنند. عزیزانی که مایل هستند در این کلاس کاملاً رایگان شرکت کنند، کافی است به این صفحه مراجعه کنند و یا با شماره 09039119939 تماس بگیرند.

ادامه مطلب...

تهران، میزبان نویسنده کتاب قطب نمای موفقیت

الکساندر جورجینیا اینکلمان، کارآفرین و مشاور اقتصادی شهیر آلمانی، با ریشه هایی ایرانی است که ریاست کارگروه ایران در حزب CDU  آلمان را نیز بر عهده دارد. الکساندر جورجینیا به همراه نیکولاس اینکلمان و برایان تریسی کتابی با عنوان قطب نمای موفقیت را نوشته اند که اخیراً در ایران توسط سید حمیدرضا عظیمی ترجمه و نشر لوح فکر آن را منتشر نموده است.

ادامه مطلب...

الکساندر جورجینیا؛ قطب نمای موفقیت را به ایران می آورد

الکساندر جورجینیا اینکلمان، نویسنده شهیر آلمانی که رییس کارگروه ایران در حزب CDU آلمان می باشد و همچنین رئیس هیأت مدیره مشاوران اقتصادی و سیاسی EGP می باشد، به زودی برای رونمایی از ترجمه فارسی کتاب قطب نمای موفقیت به ایران خواهد آمد. کتاب قطب نمای موفقیت که اولین کتاب از سلسله کتابهای موفقیت به سبک اینکلمان است، طی قراردادی که در سال 1396 منعقد گردید، با اجازه کتبی از نویسنده آن توسط سید حمیدرضا عظیمی ترجمه شده است.

ادامه مطلب...

ویدیوی کامل برنامه زنده تلویزیونی پایش پلاس با حضور سید حمیدرضا عظیمی

سید حمیدرضا عظیمی در برنامه زنده تلویزیونی پایش پلاس که از شبکه ایران پخش می شود به سوالات کاربران پیرامون بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ پاسخ داد. این برنامه که به صورت زنده پخش می شد همزمان سوالاتی از طریق تلگرام، لایو اینستاگرام و پیامک داشت که توسط آقای عظیمی پاسخ داده می شدند و مجری برنامه با قرائت سوالات، برنامه را مدیریت می کردند. شما می توانید در ادامه ویدیوی کامل این برنامه را مشاهده کنید.

ادامه مطلب...

پایگاه اطلاع رسانی صنعت،حامی رسانه ای یازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک

به گزارش دبیرخانه یازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک، پایگاه اطلاع رسانی صنعت به عنوان حامی رسانه ای این کنفرانس معرفی شد. یازدهیمن کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک در تاریخ های 15 و 16 اسفند ماه در مرکز همایش های بین المللی کتابخانه ملی ایران برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب...

هشتمین دوره دیجیتال مارکتینگ از پنجشنبه شروع می شود

هشتمین دوره دیجیتال مارکتینگ، با همکاری پایگاه اطلاع رسانی صنعت و مدرسه کسب و کار نیکان از پنجشنبه 30 شهریور آغاز خواهد شد. این دوره که در 20 ساعت طراحی شده است، تمام موضوعات دیجیتال مارکتینگ را طور کامل پوشش می دهد، و شرکت کنندگان در پایان دوره، مهارتهای بازاریابی اینترنتی را کسب خواهند نمود. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این دوره می توانند با شماره 02122968244 و یا 09039119939 تماس بگیرند و یا از سایت www.irmarketing.net دیدن فرمایند.app

ادامه مطلب...

هفتمین دوره دیجیتال مارکتینگ از هفته آینده شروع می شود

هفتمین دوره دیجیتال مارکتینگ، به همت پایگاه اطلاع رسانی صنعت و مدرسه کسب و کار نیکان از پنجشنبه 5 مرداد آغاز خواهد شد. این دوره که در 20 ساعت طراحی شده است، تمام موضوعات دیجیتال مارکتینگ را طور کامل پوشش می دهد، و شرکت کنندگان در پایان دوره، مهارتهای بازاریابی اینترنتی را کسب خواهند نمود. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این دوره می توانند با شماره 02122968244 و یا 09039119939 تماس بگیرند و یا از سایت www.irmarketing.net دیدن فرمایند.app

ادامه مطلب...

چهارمین دوره بازاریابی دیجیتال آغاز شد

چهارمین دوره بازاریابی دیجیتال از روز پنجشنبه 23 دی ماه در محل آکادمی کسب و کار نیکان آغاز شد. دوره های بازاریابی دیجیتال به همت پایگاه اطلاع رسانی صنعت و با همکاری آکادمی کسب و کار نیکان برگزار گردید. مدرس کلیدی دوره های بازاریابی دیجیتال، سید حمیدرضا عظیمی بوده و در این دوره ها به مباحث اصلی و مهم پیرامون بازاریابی دیجیتال می پردازد. این دوره ها با رویکردی کاملاً کاربردی و اجرایی، اقدامات لازم برای توسعه کسب و کار فعلی با اینترنت و همچنین راه اندازی کسب و کار جدید با رویکرد درآمد دلاری یا ریالی را آموزش می دهد. app

ادامه مطلب...

مقالات پربیننده پایگاه اطلاع رسانی صنعت در نیمه اول مهر

پایگاه اطلاع رسانی صنعت با انتشار بیش از 1000 مقاله تخصصی در تمام حوزه های مدیریتی اعم از مدیریت بازاریابی، مدیریت رفتار سازمانی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت صنعتی و ... بسیار مورد استقبال پژوهشگران و دانشجویان رشته های مدیریت و mba و همچنین صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط قرار گرفته است. کاربران بسته به نیاز مطالعاتی خود، برخی از مطالب و مقالات پایگاه اطلاع رسانی صنعت را بیشتر مورد توجه قرار داده اند. مقالات زیر، پربیننده ترین مقالات (اخبار و ... پربیننده در این لیست قرار ندارند) در نیمه اول مهرماه 1395 بوده اند :

ادامه مطلب...

دانلود پاورپوینت های مدیریتی از فروشگاه فایلهای مدیریتی

بیش از 2 سال از شروع به کار فروشگاه فایلهای مدیریتی گذشته است و هم اکنون بیش از 1000 فایل پس از بررسی به لحاظ صحت محتوا بر روی این سایت قرار گرفته است. از ابتدای سال 95 گروه جدیدی از فایلها با عنوان پاورپوینتهای مدیریتی در سایت قرار گرفته است. این گروه از فایلها همان طور که از نامش پیداست مربوط به فایلهای پاورپوینت است که با هدف ارائه در جلسات کاری، کلاسهای آموزشی و یا یادگیری موضوع مدیریتی در اختیار کاربران قرار گرفته است.

به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت، فایلهای پاورپوینت در این بخش بر اساس مهمترین موضوعات مدیریتی انتخاب شده اند و پس از بررسی محتوایی بر روی سایت قرار گرفته است، مدیران و دانشجویان رشته های مدیریت می توانند با دانلود پاورپوینتهای مدیریتی از این فایلها بهره ببرند. همچنین برخی پاورپوینت ها با رویکرد استفاده در جلسات کاری و پرزنت نمودن نزد مدیران ارشد در این سایت قرار گرفته است. به منظور ارج نهادن به همراهی کاربران پایگاه اطلاع رسانی صنعت، کد تخفیف 20% خرید فایلهای مدیریتی در ادامه این خبر خدمت خوانندگان این مطلب تقدیم می شود و این کد تخفیف در هیچ محل دیگری معرفی نشده است. این کد تخفیف برای 100 نفر قابل استفاده است و پس از آن امکان استفاده را نخواهد داشت.

ادامه مطلب...

صفحه 1 از 7

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام