برای پیش ثبت‌نام در وبینار رایگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری فروردین ماه می‌باشد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402»فرصت


تانوما و تبلیغ گسترده و سوال برانگیز شرکت مخابرات ایران

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاتتانوما و تبلیغ گسترده و سوال برانگیز شرکت مخابرات ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

تانوما و تبلیغ گسترده و سوال برانگیز شرکت مخابرات ایران

شرکت مخابرات ایران، که در سالهای گذشته با چند تغییر و تحول مدیریتی روبرو بوده است (عرضه در بازار بورس اوراق بهادار تهران و همچنین یکپارچه شدن تمام شرکت های استانی تحت نام شرمت مخابرات ایران) به درستی به این مهم واقف شده است که درآمد و ارزش اصلی بر روی ارائه خدمات دیتا خواهد بود نه «خدمات تماس تلفن ثابت» ! از این روی، از چند سال گذشته بر روی خدمات اینترنت پرسرعت خود به شیوه های مختلف و عموماً با تاکید بر «مزیت قیمت» فعالیت نموده است. در همین راستا، این روزها شاهد تبلیغات نسبتاً گسترده ای با عنوان «تانوما : زندگی با سرعت نور» در انواع رسانه ها هستیم. در ادامه تصاویری از کمپین تانوما شرکت مخابرات ایران و همچنین موضوع این تبلیغ را آورده ایم.

تانوما : زندگی با سرعت نور

تبلیغ تانوما علاوه بر بیلبورهای شهر، در تلویزیون و رادیو هم بسیار دیده می شود، اما به نظر می رسد در کمپین تبلیغاتی تانوما، رسانۀ اینترنت جایگاهی نداشته است (یا کمرنگ بوده) که این موضوع خود جای تامل دارد. در مجموع به نظر می رسد، بر خلاف شرکتهای FCP نظیر شاتل و پارس آنلاین که همگی رسانه های آنلاین متعددی را در اختیار دارند و علاوه بر رسانه های خودشان همواره در کمپین های تبلیغاتی از اینترنت استفاده زیادی می کنند، شرکت مخابرات ایران به کانالهای سنتی قدیمیِ خودش اتکا می کند.

به نظر می رسد، تانوما سرویسی مرتبط با زیرساختهای فیبر نوری شرکت مخابرات ایران باشد و احتمالاً قصد دارد با استفاده از «تار نوری» یا همان «فیبر نوری» خدمات با کیفیت و سطحس متفاوت را به مخاطبان عرضه کند.

این تبلیغ را از این جهت سوال برانگیز نامیدیم که تلاش می کند، ذهن مخاطب را با چالش و سوال مواجه کند.

طرح تبلیغاتی تانوما در بیلبورهای شهری

تانوما سرویس جدید مخابرات ایران

همچنین ویدیوی زیر معرفی سرویس تانوما مخابرات در رسانه های تصویری است :

باید منتظر بمانیم، تا نتیجه این کمپین تبلیغاتی شرکت مخابرات ایران را ارزیابی کنیم، و این که آیا می تواند سهم بازار را از رقبای اصلی مثل ایرانسل، شاتل، آسیاتک و پارس آنلاین بگیرد یا نه !

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

نظرات   

 
0 #1 ک.م ۱۳۹۶-۰۲-۰۱ ۲۱:۴۴
خوب چرا یک شماره تلفن ازش نیست که زنگ بزنبم بپرسیم؟؟؟؟؟
بازگو کردن
 

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام