اخبار بازاریابی و تبلیغات - صفحه 10

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغات

دوره دیجیتال مارکتینگ

اخبار بازاریابی و تبلیغات

پیامکهای تبلیغاتی را غیرفعال کنید !

پیامک‌های تبلیغاتی این روز‌ها به یکی از ابزارهای نسبتا ارزان قیمت تبلیغاتی تبدیل شده وگاهی که منتظر خبر مهمی هستید این پیامک‌ها آدم را کلافه می‌کند. در ادامه روشهای غیرفعال سازی دریافت اس‌ام‌اس‌های تبلیغاتی در اپراتورهای ایرانسل و همراه اول بیان می‌شود. ادامه مطلب...

تبلیغ کالاهای خارجی در صدا و سیما ممنوع !

غلامرضا مصباحی‌مقدم در گفت‌وگو با فارس در خصوص جمع‌آوری تبلیغات کالاهای خارجی در سطح شهر اظهار داشت: در مجلس طرحی با عنوان حمایت از تولید ملی تصویب شده است که با توجه به آن تبلیغ کالاهای خارجی از طرف صداسیما و در مکان‌های عمومی ممنوع اعلام شده و این قانون به دستگاه‌ها و دولت ابلاغ شده است. ادامه مطلب...

نخستین همایش مدیریت بازار هدف و مدیریت بازار داخلی برگزار شد

نخستین همایش مدیریت بازار هدف و مدیریت بازار داخلی متمرکز در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

دکتر حامد پادری ثانی استاددانشگاه و بنیانگذار بازار هدف به روش MTC، MTD، CZK، LST در ایران در نخستین همایش مدیریت بازار هدف و مدیریت بازار داخلی متمرکز که ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد به ایراد سخنرانی پرداختند. ادامه مطلب...

لیونل مسی در تبلیغ چیپسی در کلمبیا+فیلم

برچسب ها: تبلیغات

لیونل مسی، ستاره آرژانتینی تیم بارسلونا تا به حال در تبلیغ محصولاتی نظیر نوشیدنی ها، مکمل های غذایی، تجهیزات ورزشی و غیره حاضر شده است.

به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت، اخیراً این ستاره آرژانتینی در تبلیغی برای چیپس De Todito 4 در کلمبیا دیده شده است.

ادامه مطلب...

سئول میزبان کنفرانس جهانی بازاریابی

کنفرانس جهانی بازاریابی از تاریخ ۱۹ الی ۲۲ ژولای، مصادف با ۲۹ تیر الی ۱ مرداد سال جاری، در سئول، پایتخت کره جنوبی برگزار خواهد شد.

به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت؛ سایت www. kamsconference. org دو دانشگاه یون سی و سوگانگ کره جنوبی را عنوان میزبانهای این کنفرانس جهانی معرفی کرده است. موضوع کنفرانس جهانی بازاریابی در سال 2012 «جهانی شدن و عملکرد بازاریابی» است.

ادامه مطلب...

ACSI سازمانی که وظیفه‌اش سنجش رضایت مشتری است

ACSIسنجش رضایت مشتری مخفف American Customer Satisfaction Index است یعنی شاخص رضایت مشتری آمریکا در واقع ACSI موسسه ای است که تنها وظیفه اش سنجش میزان رضایت مشتری در بین مصرف کنندگان آمریکایی است. به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت این موسسه شاخص رضایت مشتریان را در ابعاد ملی، هر بخش و هر صنعت بررسی می نماید و طبق برنامه زمان بندی سالیانه اش آن را منتشر می نماید. بررسی این شاخص می تواند روند تغییرات رضایت مشتری را در هر صنعت نشان می دهد.

ادامه مطلب...

صفحه 10 از 10

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام