برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


روند پیوستن کابران به فیس بوک تا سال 2019

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاتروند پیوستن کابران به فیس بوک تا سال 2019

دوره دیجیتال مارکتینگ

روند پیوستن کابران به فیس بوک تا سال 2019

​گزارش فیس‌بوک برای فصل گذشته نشان می‌دهد که کاربران این شبکه اجتماعی به حدود دو و نیم میلیارد نفر افزایش پیدا کرده است.

شبکه اجتماعی فیس‌بوک، که در سال 2004، توسط یک دانشجو به نام مارک زاکربرگ، به منظور ارتباط دانشجویان در فضای مجازی با یکدیگر راه‌اندازی شد، به سرعت محبوبیت خود را در سراسر جهان پیدا کرد و تا به امروز، تعداد کاربران این برنامه، به طور مداوم در حال افزایش پیدا کردن است.

گفتنی است که به رغم اینکه اخیرا، فیس‌بوک به دلیل اتهاماتی همچون عدم رسیدگی به امنیت و حریم شخصی کاربران مورد بحث قرار گرفته، اما کاربران این شبکه اجتماعی در حال رشد است.

طبق گزارش ارائه شده توسط فیس‌بوک، تعداد کاربران این برنامه، برای سه ماهه سوم سال 2019، رقم شگفت‌انگیز 2.45میلیارد نفر گزارش شده است.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس‌بوک در بیانیه‌ای در تاریخ 30 اکتبر گفت: "ما فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم، و اجتماع و کسب و کار ما در حال گسترش است. تمرکز ما بر روی تکامل در مسائل اجتماعی بزرگ و ایجاد تجربیات جدید در راستای بهبود زندگی مردم سراسر جهان است."

در نمودار ارائه شده، روند رشد کاربران فیس‌بوک، از زمان تاسیس آن تا به امروز را مشاهده می‌کنید؛

روند پیوستن کابران به فیس بوک تا سال 2019


Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام