برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری پنجشنبه 10 مهر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

روند پیوستن کابران به فیس بوک تا سال 2019

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاتروند پیوستن کابران به فیس بوک تا سال 2019

دوره دیجیتال مارکتینگ

روند پیوستن کابران به فیس بوک تا سال 2019

​گزارش فیس‌بوک برای فصل گذشته نشان می‌دهد که کاربران این شبکه اجتماعی به حدود دو و نیم میلیارد نفر افزایش پیدا کرده است.

شبکه اجتماعی فیس‌بوک، که در سال 2004، توسط یک دانشجو به نام مارک زاکربرگ، به منظور ارتباط دانشجویان در فضای مجازی با یکدیگر راه‌اندازی شد، به سرعت محبوبیت خود را در سراسر جهان پیدا کرد و تا به امروز، تعداد کاربران این برنامه، به طور مداوم در حال افزایش پیدا کردن است.

گفتنی است که به رغم اینکه اخیرا، فیس‌بوک به دلیل اتهاماتی همچون عدم رسیدگی به امنیت و حریم شخصی کاربران مورد بحث قرار گرفته، اما کاربران این شبکه اجتماعی در حال رشد است.

طبق گزارش ارائه شده توسط فیس‌بوک، تعداد کاربران این برنامه، برای سه ماهه سوم سال 2019، رقم شگفت‌انگیز 2.45میلیارد نفر گزارش شده است.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس‌بوک در بیانیه‌ای در تاریخ 30 اکتبر گفت: "ما فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم، و اجتماع و کسب و کار ما در حال گسترش است. تمرکز ما بر روی تکامل در مسائل اجتماعی بزرگ و ایجاد تجربیات جدید در راستای بهبود زندگی مردم سراسر جهان است."

در نمودار ارائه شده، روند رشد کاربران فیس‌بوک، از زمان تاسیس آن تا به امروز را مشاهده می‌کنید؛

روند پیوستن کابران به فیس بوک تا سال 2019


Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام