آمار ارائه خدمات آمازون به کشورهای مختلف جهان

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاتآمار ارائه خدمات آمازون به کشورهای مختلف جهان

دوره دیجیتال مارکتینگ

آمار ارائه خدمات آمازون به کشورهای مختلف جهان

با توجه به بررسی‌های انجام شده، در خصوص کشور‌هایی که در آنها آمازون بیشترین تعداد محل توزیع خدمات را دارد، ایالات متحده با ۴۶۶ واحد در جایگاه نخست قرار گرفت.

طبق آخرین گزارش ارائه شده توسط MWPVL International، آمازون حداقل 21 میلیون متر مربع از کل فضای توزیعی خدمات جهان را در اختیار دارد. بر اساس آمار به دست آمده قابل ذکر است که بیشترین محل‌های توزیع خدمات آمازون به ایالات متحده با 466 واحد در حال حاضر و محل‌های برنامه‌ریزی شده در آینده، تعلق دارد. به دنبال آن، هند با 141 واحد محل توزیع خدمات آمازون در حال حاضر و در آینده، در جایگاه دوم قرار گرفت. این در حالی است که بریتانیا با 96 واحد محل توزیع، در جایگاه سوم قرار گرفت.

در نمودار ارائه شده، کشورهایی که آمازون در حال حاضر و در آینده بیشترین تعداد محل توزیع خدمات را در آنها دارد، مشاهده می‌کنید؛

آمار ارائه خدمات آمازون به کشورهای مختلف جهان

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام