برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری پنجشنبه 19 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

اقدام جدید اپل در جذب مشتریان بیشتر

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاتاقدام جدید اپل در جذب مشتریان بیشتر

دوره دیجیتال مارکتینگ

اقدام جدید اپل در جذب مشتریان بیشتر

کمپانی اپل بدون شک موفقیت بلند مدت خود را، مدیون استراتژی های بی نظیرش در جذب مشتری است. از جمله ترفندهای جدید این شرکت در ایجاد تقاضای کاذب در بازار، این است که محصول جدیدش را به گونه ای محدود روانه بازار می کند، این امر در جذب مشتری تاثیرگذار است.

با توجه به پیش بینی های صورت گرفته، به نظر می رسد که شرکت اپل عرضه آیفون X را به صورت محدود آغاز کند. امروز خبری منتشر گردید که در آن یکی از کارشناسان خبره حوزه تکنولوژی، از عرضه تعداد محدود 2 تا 3 میلیون آیفون X در 2 هفته آغازین تحویل این محصول، خبر داده است.

اقدام جدید اپل در جذب مشتریان بیشتر

با توجه به خبرهای منتشر شده ی قبلی، اپل با کمبود دوربین جدید مربوط به تشخیص چهره و تکنولوژی مادون قرمز نقطه ای روبروست. اما اکنون گزارشی تازه، خبر از مشکل این شرکت با آنتن جدید و دوربین زاویه دید عریض آیفون X می دهد. به نقل از موسسه تحقیقاتی KGI، مشکلات اپل اواخر ماه نوامبر رفع خواهد شد و این گوشی پس از آن با محدودیت تولید روبرو نخواهد بود.

به عقیده تعدادی از تحلیلگران ترفند اپل در عرضه محدود آیفون X، اقدامی تبلیغاتی برای جذب مشتری بیشتر و به اصطلاح تشنه کردن بازار است.

قرار است این محصول جدید آیفون از تاریخ 3 نوامبر (12 آبان ماه) به دست خریدارانی که این گوشی را پیش خرید کرده اند برسد.

اقدام جدید اپل در جذب مشتریان بیشتر

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام