اقدام جدید اپل در جذب مشتریان بیشتر

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاتاقدام جدید اپل در جذب مشتریان بیشتر

دوره دیجیتال مارکتینگ

اقدام جدید اپل در جذب مشتریان بیشتر

کمپانی اپل بدون شک موفقیت بلند مدت خود را، مدیون استراتژی های بی نظیرش در جذب مشتری است. از جمله ترفندهای جدید این شرکت در ایجاد تقاضای کاذب در بازار، این است که محصول جدیدش را به گونه ای محدود روانه بازار می کند، این امر در جذب مشتری تاثیرگذار است.

با توجه به پیش بینی های صورت گرفته، به نظر می رسد که شرکت اپل عرضه آیفون X را به صورت محدود آغاز کند. امروز خبری منتشر گردید که در آن یکی از کارشناسان خبره حوزه تکنولوژی، از عرضه تعداد محدود 2 تا 3 میلیون آیفون X در 2 هفته آغازین تحویل این محصول، خبر داده است.

اقدام جدید اپل در جذب مشتریان بیشتر

با توجه به خبرهای منتشر شده ی قبلی، اپل با کمبود دوربین جدید مربوط به تشخیص چهره و تکنولوژی مادون قرمز نقطه ای روبروست. اما اکنون گزارشی تازه، خبر از مشکل این شرکت با آنتن جدید و دوربین زاویه دید عریض آیفون X می دهد. به نقل از موسسه تحقیقاتی KGI، مشکلات اپل اواخر ماه نوامبر رفع خواهد شد و این گوشی پس از آن با محدودیت تولید روبرو نخواهد بود.

به عقیده تعدادی از تحلیلگران ترفند اپل در عرضه محدود آیفون X، اقدامی تبلیغاتی برای جذب مشتری بیشتر و به اصطلاح تشنه کردن بازار است.

قرار است این محصول جدید آیفون از تاریخ 3 نوامبر (12 آبان ماه) به دست خریدارانی که این گوشی را پیش خرید کرده اند برسد.

اقدام جدید اپل در جذب مشتریان بیشتر

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام