استفاده تبلیغاتی از طرح اسکناس ها ممنوع شد

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاتاستفاده تبلیغاتی از طرح اسکناس ها ممنوع شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

استفاده تبلیغاتی از طرح اسکناس ها ممنوع شد

بانک مرکزی به تازگی اعلام کرده است که هرگونه استفاده تبلیغاتی از طرح های اسکناس ها و چک پول های ملی ممنوع است و جرم تلقی می گردد.

به نقل از اقتصاد آنلاین، بانک مرکزی به منظور پیشگیری از سوء استفاده افراد فرصت طلب در چاپ و انتشار برگه های تبلیغاتی با طرح اسکناس که سرمایه ملی و سند مالی محسوب می شود، هرگونه استفاده ابزاری و تبلیغاتی از این طرح ها ممنوع است و جرم تلقی می گردد.

استفاده تبلیغاتی از طرح اسکناس ها ممنوع شد

از طرف دیگر و با توجه به اینکه این سند نماینگر اعتبار ملی یک کشور است، هرگونه بهره برداری و استفاده از آن تبعات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت. به همین دلیل باتوجه به وظیفه شرعی و ملی ملت ایران در حفظ و نگهداری صحیح از اسکناس به عنوان ابزار معاملات روزمره، از شهروندان درخواست می شود از انتشار و توزیع این اوراق تبلیغاتی دوری نمایند.

شایان ذکر است، چاپ و توزیع تبلیغات موسسات بر روی برگه های با تصاویر اسکناس رایج ایران منقش به امضاء رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد.

نکته قابل توجه دیگر این است که بانک مرکزی جهوری اسلامی ایران این گونه موارد را در صورت تکرار از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد کرد.

استفاده تبلیغاتی از طرح اسکناس ها ممنوع شد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام