مجتمع فنی تهران میرداماد

استفاده تبلیغاتی از طرح اسکناس ها ممنوع شد

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاتاستفاده تبلیغاتی از طرح اسکناس ها ممنوع شد

استفاده تبلیغاتی از طرح اسکناس ها ممنوع شد

بانک مرکزی به تازگی اعلام کرده است که هرگونه استفاده تبلیغاتی از طرح های اسکناس ها و چک پول های ملی ممنوع است و جرم تلقی می گردد.

به نقل از اقتصاد آنلاین، بانک مرکزی به منظور پیشگیری از سوء استفاده افراد فرصت طلب در چاپ و انتشار برگه های تبلیغاتی با طرح اسکناس که سرمایه ملی و سند مالی محسوب می شود، هرگونه استفاده ابزاری و تبلیغاتی از این طرح ها ممنوع است و جرم تلقی می گردد.

استفاده تبلیغاتی از طرح اسکناس ها ممنوع شد

از طرف دیگر و با توجه به اینکه این سند نماینگر اعتبار ملی یک کشور است، هرگونه بهره برداری و استفاده از آن تبعات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت. به همین دلیل باتوجه به وظیفه شرعی و ملی ملت ایران در حفظ و نگهداری صحیح از اسکناس به عنوان ابزار معاملات روزمره، از شهروندان درخواست می شود از انتشار و توزیع این اوراق تبلیغاتی دوری نمایند.

شایان ذکر است، چاپ و توزیع تبلیغات موسسات بر روی برگه های با تصاویر اسکناس رایج ایران منقش به امضاء رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ممنوع می باشد.

نکته قابل توجه دیگر این است که بانک مرکزی جهوری اسلامی ایران این گونه موارد را در صورت تکرار از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد کرد.

استفاده تبلیغاتی از طرح اسکناس ها ممنوع شد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بازاریابی دیجیتال را جدی نگیرید ! تا حذف شوید

آیا هنوز اهمیت بازاریابی دیجیتال را انکار می کنید؟ آیا هنوز نگاهتان به حضور در نتایج گوگل، بازاریابی با ایمیل و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال، یک نگاه حاشیه ای است؟ متاسفانه اگر چنین است، باید منتظرِ حذف شما از فضای کسب و کار باشیم ! اما با خواندن این مقاله، احتمالاً تصمیما جدید بگیرید متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام