گوگل رتبه سایت ها با تبلیغات مزاحم را کاهش می دهد

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاتگوگل رتبه سایت ها با تبلیغات مزاحم را کاهش می دهد

دوره دیجیتال مارکتینگ

گوگل رتبه سایت ها با تبلیغات مزاحم را کاهش می دهد

گوگل تصمیم گرفته است تا سایت‌های نمایش دهنده تبلیغات اینترنتی آزارهنده موسوم به pop-up را تنبیه کند. این شرکت اعلام کرده است که در صورتی که سایت ها به قوانین در این زمینه پایبند نباشند رتبه آن ها را کاهش خواهد داد.

نمایش این آگهی‌ها به ویژه بر روی نمایشگرهای تلفن همراه کاربران را به شدت آزاد می دهد.

به نقل از خبرگزاری فارس، گوگل اعلام کرده است با توجه به حجم نارضایتی کاربران از این نوع تبلیغات، از طرف گوگل با این وبسایت ها تماس گرفته می شود و اخطار می دهیم که در صورت عدم حذف آگهی های مزاحم رتبه بندی آنها در این جستجوگر کاهش می‌یابد.

گوگل رتبه سایت ها با تبلیغات مزاحم را کاهش می دهد

هرجند این امر به معنای مقابله با همه سایت های نمایش دهنده آگهی های pop-up نمی باشد و اگر سایتی این نوع آگهی ها را به نمایش بگذارد ولی مطالب ارزشمندی را ارائه دهد ممکن است در رتبه های بالای جستجوگر گوگل ظاهر گردد. اما در زمان مقایسه و تصمیم گیری نهایی جستجوگر برای نمایش دو سایت تقریبا برابر وجود آگهی های pop-up به عنوان عامل منفی عمل می نماید.

گوگل تا به امروز بارها الگوریتم های جستجوی خود را عوض کرده است تا به ادعای خودش، کاربران را به سمت نتایج جستجوی مفیدتر و دقیق تر هدایت کند. گوگل سال پیش از ارتقای رتبه سایت های سازگار با گوشی و تبلت خبر داد و در سال 2014 نیز به وبسایت های بهره مند از قابلیت رمزگذاری بهتر نمره خوبی داد.

این موتور جستجو می گوید اعمال تغییرات جدید از سال آینده میلادی و از تاریخ 10 ژانویه شروع خواهد شد و از آن زمان رتبه سایت هایی که محتوای مفیدشان به سادگی قابل دسترس نباشد تنزل می یابد.

گوگل رتبه سایت ها با تبلیغات مزاحم را کاهش می دهد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام