منابع انسانی

گوگل رتبه سایت ها با تبلیغات مزاحم را کاهش می دهد

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاتگوگل رتبه سایت ها با تبلیغات مزاحم را کاهش می دهد

دوره دیجیتال مارکتینگ

گوگل رتبه سایت ها با تبلیغات مزاحم را کاهش می دهد

گوگل تصمیم گرفته است تا سایت‌های نمایش دهنده تبلیغات اینترنتی آزارهنده موسوم به pop-up را تنبیه کند. این شرکت اعلام کرده است که در صورتی که سایت ها به قوانین در این زمینه پایبند نباشند رتبه آن ها را کاهش خواهد داد.

نمایش این آگهی‌ها به ویژه بر روی نمایشگرهای تلفن همراه کاربران را به شدت آزاد می دهد.

به نقل از خبرگزاری فارس، گوگل اعلام کرده است با توجه به حجم نارضایتی کاربران از این نوع تبلیغات، از طرف گوگل با این وبسایت ها تماس گرفته می شود و اخطار می دهیم که در صورت عدم حذف آگهی های مزاحم رتبه بندی آنها در این جستجوگر کاهش می‌یابد.

گوگل رتبه سایت ها با تبلیغات مزاحم را کاهش می دهد

هرجند این امر به معنای مقابله با همه سایت های نمایش دهنده آگهی های pop-up نمی باشد و اگر سایتی این نوع آگهی ها را به نمایش بگذارد ولی مطالب ارزشمندی را ارائه دهد ممکن است در رتبه های بالای جستجوگر گوگل ظاهر گردد. اما در زمان مقایسه و تصمیم گیری نهایی جستجوگر برای نمایش دو سایت تقریبا برابر وجود آگهی های pop-up به عنوان عامل منفی عمل می نماید.

گوگل تا به امروز بارها الگوریتم های جستجوی خود را عوض کرده است تا به ادعای خودش، کاربران را به سمت نتایج جستجوی مفیدتر و دقیق تر هدایت کند. گوگل سال پیش از ارتقای رتبه سایت های سازگار با گوشی و تبلت خبر داد و در سال 2014 نیز به وبسایت های بهره مند از قابلیت رمزگذاری بهتر نمره خوبی داد.

این موتور جستجو می گوید اعمال تغییرات جدید از سال آینده میلادی و از تاریخ 10 ژانویه شروع خواهد شد و از آن زمان رتبه سایت هایی که محتوای مفیدشان به سادگی قابل دسترس نباشد تنزل می یابد.

گوگل رتبه سایت ها با تبلیغات مزاحم را کاهش می دهد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام