تبریک ماه رمضان در تبلیغ جدید مرسدس بنز+ عکس

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاتتبریک ماه رمضان در تبلیغ جدید مرسدس بنز+ عکس

دوره دیجیتال مارکتینگ

تبریک ماه رمضان در تبلیغ جدید مرسدس بنز+ عکس

برچسب ها: تبلیغات

در اقدامی جالب، نمایندگی های مرسدس بنز در برخی از کشورهای اسلامی با بهره گیری از نماد ماه مبارک رمضان بر روی لگوی این شرکت در یک طراحی خلاقانه، فرارسیدن این ماه را به مسلمانان تبریک گفتند.

به نقل از خبرآنلاین، مرسدس بنز با ارائه «پکیج رمضان»، خودروها در کلاس های خاصی را با تخفیف ویژه به مشتریان ارائه می دهد.
نمایندگی های مرسدس بنز در امارات و عمان همزمان با فرارسیدن ماه رمضان اعلام کرده اند تعدادی از کلاس های خودرو بنز را با تخفیف ویژه در قالب "پکیج رمضان" به فروش می رسانند.

تبریک ماه رمضان در تبلیغ جدید مرسدس بنز

تبریک ماه رمضان در تبلیغ جدید مرسدس بنز

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام