مجتمع فنی تهران میرداماد

نمایش تبلیغات در جستجوگر عکس گوگل فعال شد

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاتنمایش تبلیغات در جستجوگر عکس گوگل فعال شد

نمایش تبلیغات در جستجوگر عکس گوگل فعال شد

برچسب ها: تبلیغاتگوگل

گوگل از مدتها پیش در جستجوگر متنی خود تبلیغات می پذیرد و به نوعی درآمد حاصل از این تبلیغات از جمله مهمترین منابع مالی این شرکت می باشد و اما اکنون این غول فناوری تصمیم گرفته است تا در جستجوگر عکس خود نیز تبلیغات بپذیرد.

نمایش تبلیغات در جستجوگر عکس گوگل فعال شد

به نقل از خبرگزاری فارس، این آگهی ها بر مبنای جستجوی کاربران و فقط بر روی گوشی های تلفن همراه نمایش داده می شود. به همین دلیل اگر شخصی در قسمت جستجوی عکس گوگل به دنبال محصول ویژه ای بگردد، برخی اقلام قابل خرید و محصولات مرتبط با آن محصول را نیز مشاهده خواهد کرد.

معاون فروش شرکت گوگل در این خصوص اعلام کرده است: هدف ما از قرار دادن تبلیغات در قسمت جستجوگر عکس، ساده کردن خرید آنلاین به وسیله گوشی های همراه است. .وی در ادامه تاکید کرد: متداول ترین بازخورد در میان کاربران این سرویس آن است که من به این محصولات علاقه مند هستم. قیمت آنها چقدر است و از کجا می توانم آنها را تهیه کنم.

هرچند نمایش این نوع تبلیغات در زمان جستجو برای پیدا کردن عکس در گوگل ممکن است آزاردهنده باشد، اما گوگل به این وسیله می تواند با غولهایی نظیر آمازون رقابت کند. در هر تبلیغ تصویری از کالای قابل خریداری و تعدادی توضیحات مختصر همراه با قیمت آن به نمایش درمی آید. اکنون درآمدهای تبلیغاتی از جمله مهم ترین منابع مالی گوگل می باشد و از این طریق می توان انتظار داشت این درآمدها تقویت گردد.

نمایش تبلیغات در جستجوگر عکس گوگل فعال شد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

بازاریابی دیجیتال را جدی نگیرید ! تا حذف شوید

آیا هنوز اهمیت بازاریابی دیجیتال را انکار می کنید؟ آیا هنوز نگاهتان به حضور در نتایج گوگل، بازاریابی با ایمیل و دیگر ابزارهای بازاریابی دیجیتال، یک نگاه حاشیه ای است؟ متاسفانه اگر چنین است، باید منتظرِ حذف شما از فضای کسب و کار باشیم ! اما با خواندن این مقاله، احتمالاً تصمیما جدید بگیرید متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام