نمایش تبلیغات در جستجوگر عکس گوگل فعال شد

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاتنمایش تبلیغات در جستجوگر عکس گوگل فعال شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

نمایش تبلیغات در جستجوگر عکس گوگل فعال شد

برچسب ها: تبلیغاتگوگل

گوگل از مدتها پیش در جستجوگر متنی خود تبلیغات می پذیرد و به نوعی درآمد حاصل از این تبلیغات از جمله مهمترین منابع مالی این شرکت می باشد و اما اکنون این غول فناوری تصمیم گرفته است تا در جستجوگر عکس خود نیز تبلیغات بپذیرد.

نمایش تبلیغات در جستجوگر عکس گوگل فعال شد

به نقل از خبرگزاری فارس، این آگهی ها بر مبنای جستجوی کاربران و فقط بر روی گوشی های تلفن همراه نمایش داده می شود. به همین دلیل اگر شخصی در قسمت جستجوی عکس گوگل به دنبال محصول ویژه ای بگردد، برخی اقلام قابل خرید و محصولات مرتبط با آن محصول را نیز مشاهده خواهد کرد.

معاون فروش شرکت گوگل در این خصوص اعلام کرده است: هدف ما از قرار دادن تبلیغات در قسمت جستجوگر عکس، ساده کردن خرید آنلاین به وسیله گوشی های همراه است. .وی در ادامه تاکید کرد: متداول ترین بازخورد در میان کاربران این سرویس آن است که من به این محصولات علاقه مند هستم. قیمت آنها چقدر است و از کجا می توانم آنها را تهیه کنم.

هرچند نمایش این نوع تبلیغات در زمان جستجو برای پیدا کردن عکس در گوگل ممکن است آزاردهنده باشد، اما گوگل به این وسیله می تواند با غولهایی نظیر آمازون رقابت کند. در هر تبلیغ تصویری از کالای قابل خریداری و تعدادی توضیحات مختصر همراه با قیمت آن به نمایش درمی آید. اکنون درآمدهای تبلیغاتی از جمله مهم ترین منابع مالی گوگل می باشد و از این طریق می توان انتظار داشت این درآمدها تقویت گردد.

نمایش تبلیغات در جستجوگر عکس گوگل فعال شد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام